Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valaki letudná nekem írni,...

Valaki letudná nekem írni, aki repült már, hogy milyen érzés repülni? A felszállás, leszállás érzése, illetve a kanyarodás a levegőben mennyire para? Turbulenciától is félek, hogy fogom tudni kezelni, azt hallottam valaki élvezi, valaki rosszul van.

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a hányós típus autóban, buszon, vonaton. Repülőn remélem ott se lesz gond. Igazából a minimális liftezést a gyomromban kifejezetten szoktam élvezni, remélem a repcsin se lesz rossz. Nyugtassatok meg kérlek, tudom, hogy ezer meg egy ilyesmi kérdés van fent, de ettől tekintsünk el kérlek és hálásan köszönöm, aki válaszol!
ápr. 17. 18:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Most derült ki, hogy előbb is fogok repülni, heteken belül, már nagyon félek de azért várom is :D
ápr. 25. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!