Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Jó repülni? Még soha sem...

Tixicica kérdése:

Jó repülni? Még soha sem repültem. Most nyáron nem tudom mikor fogok repülni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy hova repülök és hogy mikor. Előre is köszöni a válaszokat:egy 10 éves lány

2013. jún. 11. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem félsz akkor jó repülni. Ha félsz, akkor kevésbé.

Lehet ,hogy fogsz repülni, de lehet ,hogy nem. 50 - 50%

2013. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon unalmas, úgyhogy vigyél magaddal olvasnivalót! meg az ülés is baromi kényelmetlen, bár te még pici vagy, úgyhogy lehet, hogy jól elférsz. Plusz én landolásnál általában hányok, szóval szerintem nagyon rossz repülni.
2013. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MrPifta ***** válasza:
olyan, mintha buszon vagy vonaton ülnél
2013. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utazni nagyon jó repülni nem mindenki szeret. Pl. nem kellemes az egész menete a dolognak, időben ott kell lenni, sokat kell várni (csomagfeladás, biztonsági ellenőrzés, beszállás stb). Az sem kellemes amikor idegenek átnézik a csomagodat, én már pakoltam ki fehérneműs csomagot is. A gépen elég kevés hely van alig lehet mozogni. Nekem még ráadásul rettenetesen fáj a fülem is leszálláskor. Én jobban szeretem az autót, vonatot. Viszont nagy távolságot egyértelműen repülővel érdemes megtenni, mert jóval gyorsabb.
2013. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Nem kell parázni, csak a le- és felszállás gázos egy kicsit, de nagy levegőt kell venni, és simán kibírható.
2013. jún. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek repülni. A felszállás nekem olyan érzés, mintha ülnél egy autóban ami nagyon gyorsan megy. Egyre gyorsul és gyorsul mikor azt hiszed ez már nem lehet gyorsabb akkor gyorsúl még egy kicsit és hirtelen azt veszed észre, hogy már a levegőben vagy. Onnét kezdve, hogy eléri az utazó magasságot nincs nagy különbség mintha autóban ülnél, bár én nagyon szeretek nézelődni, így amikor csak lehet az ablaknál ülök. Sokat repültem de én még nem untam meg a felhőket. Mindig viszek könyvet és olvasok is közben. A leszállás szerintem a legrosszabb rész. Nekem többször felkavarodott már olyankor a gyomrom, de sose hánytam. Viszont a kilátás akkor a legszebb.


Remélem hamarosan repülhetsz és megtapasztalod te is, hogy tetszik e neked.

2013. jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó repülni. Csak amikor felszállsz akkor bedugul a füled.:DD Egyébként ha nagyon sokáig utazol repülővel, akkor halál unalmas. én egyszer 12 órát repülőztem és majdnem meghaltam az unalomban.:c A könyv jó ötlet, Nekünk volt a székekbe ilyen kis tévé, és azzal lehetett tévézni, játszani.:)
2013. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nem kell félni mostanába repülő balesetekről nem hallani .
2013. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és mostanában repülök egy spanyol szigetre.
2013. jún. 26. 19:45
 10/10 A kérdező kommentje:
Megvolt az út!Nagyon tetszett a repülés!Ezentúl mindig repül ni szeretnék!
2013. júl. 4. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!