Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utazik valami Emirates-sel...

Utazik valami Emirates-sel ezen időpontban?

Figyelt kérdés
Jún. 27. csüt.

2013. jún. 16. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2013. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb. rajtad kívül 110ezer ember utazik azon a napon valamelyik Emirates járaton.
2013. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megint megkérdezem, az előző hasonló kérdésre nem volt válasz: mi az ördögöt akarnak a kérdés feltevői? Fogni a kezét valakinek aki tapasztaltabb mert jaj, repülés? Már miért állna rá erre valaki idegen? Elképesztő...
2013. jún. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilván valóan egy magyar általában Bécsből utazik. Azt nem írtam, hogy Dubai-ba tényleg. Csak egy kérdés volt tényleg, hogy lesznek-e még magyarok a gépen. Azért köszönöm a rohadtul felesleges válaszokat.
2013. jún. 17. 08:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is 27.én utazunk, (EK0128) járattal Dubai felé, de tovább repülünk még éjszaka átszállással.
2013. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ilyen válaszokra gondoltam mint az utolsó, hátha találkozunk még magyarokkal. Mi az esti géppel megyünk EK128, de azért jó hogy írtad:D
2013. jún. 18. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig vannak szép számmal magyarok, egyre gyakrabban magyar utaskísérők is. De olyat is hallottam már hogy a pilóta is az volt.
2013. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jó Malév szakember:D
2013. jún. 19. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!