Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Dubai stopover, hogy megy?

Dubai stopover, hogy megy?

Figyelt kérdés
Nyáron megyek Dubai-on keresztül Ausztráliába az emiratessel. Valaki, aki volt már a terminal 3-on átszállásnál, el tudná mondani, hogy hogy megy ez? Még sose csináltam. Kell vonatozni? bár elvileg a 3-mas-ra száll le és onnan is indul a gép. Köszönöm a segítséget!

#Dubai #Emirates #stopover
2013. máj. 19. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell csinálnotok. Beérkezik a gépetek, és a tranzitban tovább mentek az átszállási zónán át a kiinduló gate-re.Minden közérthetően kivan táblázva, magasabb komfortosztályban akár személyesen is elkísérnek a géphez. Ausztrália felé 5óra minimum várakozás szokott lenni, én Adelaide felé szoktam repülni. A jegyetek komfort fokozatának megfelelően igénybe lehet venni különböző szolgáltatásokat. Zuhanyozni , felfrissülni ingyenesen lehet.(saját emirates váróban )
2013. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!