Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Még soha nem repültem. Leírnát...

Még soha nem repültem. Leírnátok nekem minden fontosabb dolgot?

Figyelt kérdés

A kérdés alatt értem a reptéren való dolgokat..Mit kell tennem mielőtt felszállok? Mire kell figyelni? Minden érdekelne ezzel kapcsolatban.

előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. jún. 28. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A repülés és repülés között igen sok különbség van. Befolyással van rá egy csomó dolog:

Hova utazol: (EU-n belül, Európán belül, másik kontinensre, az USA-ba stb.)

Mivel utazol: Számít, hogy fapados, vagy sem az a járat, amivel utazol. Mindkettőre más-más a protokoll, amíg eljutsz a fedélzetre.

Melyik légicéggel utazol: Pl. a Syfax és az El Al között igen nagy különbség van. Már a reptéren.

2013. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Spanyolországba. Ryanair-el, fapados járattal
2013. jún. 29. 00:07
 3/3 anonim válasza:
légy udvarias az ellenőrökkel, ja, és ellenőrzéskor véletlenül se hagyd a telefonodat a zsebedben. én megtettem (ez a feledékenység... :p) és utána elég kellemetlenül éreztem magam, főleg, hogy teljesen áttapiztak...
2013. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!