Kezdőoldal » Utazás » Európa » Még soha nem repültem, hogy...

Még soha nem repültem, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kíváncsi, ha mondjuk a Wizzair-nál megveszem a repülőjegyet azt bármelyik reptéren felhasználhatom vagy meg van adva, hogy melyiknél kell? És az indulás előtt mennyi idővel kell ott lenni? És miekt kell csinálni?

2013. jún. 1. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Indulas elott legkesobb egy oraval kint kell lenni. Csak adott repterek kozott hasznalhatod, nem olyan, mint egy buszjegy.
2013. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy bármelyik reptéren???


Veszel egy Budapest London-Luton repjegyet június 2 reggeli járatra pl, akkor azt hol akarod felhasználni? Marosvásárhely Barcelona járaton augusztusban? Vagy hogy? Nem is értem mire gondolsz amikor ezt írtad?

2013. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt tényleg hogy gondoltad? :D

Veszel egy jegyet Budapest-Prága között és elrepülsz vele Las Palmasba? XDD

2013. jún. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hasznalhatsz barmilyen repulojegyet barhova.

Adott idopont, adott jaratra vet repjegyet cask arra hasznalhatod, amire megvetted. Meg a Wizzair repjegyet is csak azon a jaraton hasznalhatod, amire megvetted, ha lekested, vagy meggondoltad magad es egy nappal hamarabb akarsz menni, akkor igy jartal... elmeletileg lehet modositani (x idovel elotte) de elegge maceras es dijat szamolnak fel a modositasert.

vannak utak, ahol lehet, hogy eleg egy oraval elobb kimenni, de a ferihegyi kaosz miatt en inkabb 2 orat javasolnek... hacsak nem akarsz kockaztatni, hogy lekesed a jaratodat.

Szinten tajekozodj, hogy mit vihetsz fel a gepre, mert amit elvesznek toled a biztonsagi ellenorzesnel, azt az eletben vissza nem kapod.

2013. jún. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!