Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol érdemes olcsó repülőjegyek...

Hol érdemes olcsó repülőjegyeket keresni? Mikor érdemes megvenni? Friss leírás, hogy hogyan zajlik a repülőbe beszállás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Soha életemben nem voltam repülőn, reptéren, nem tudom hogyan működik ez a dolog :).

Neten már néztem kereső oldalakat, de elég sok köztük az érdekes találat. Madridba szeretnék menni, de nagyon soknál 10+ óra az út, átszállás és várni kell egy csomó időt a transzferre. Közvetlen járatoknál pedig az oda-vissza út kb 80.000 és 100.000 Huf, ez reális lenne?


Illetve az lenne a kérdésem, hogy érdeems-e az utolsó pillanatra halasztani a repjegy vételét (hátha akkor olcsóbb) vagy minél előbb meg kell venni?


Na meg ha van valakinek valamilyen jó ( a mai nyárra is érvényes) leírás, mindent a bejelentkezéstől kezdve a reptérre mi vihető fel annak örülnék :). Kerestem magamtól is, de sajnos ellentmondásban ütköztem és bizonytalan vagyok.



2013. jún. 29. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Spanyolországba elég drágák a jegyek, a Wizzair és a Ryanair oldalán nézd meg az árakat, valószínűleg ezek lesznek a legolcsóbbak.
2013. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
repjegyet minél előbb érdemes venni, az időpont közeledtével csak egyre drágább lesz
2013. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a pelikan.hu-t, majd nézd meg a wizzair, ryanair, esetleg easyjet (ha megy spanyolba) oldalait, ezekk a legolcsobb lehetőségek.

A jegyet minnél előbb vedd meg, legolcsobb a légitársaságok oldalán majd a pelikánon.

A repülőgépre nem vihetsz fel folyadékot, szúro vágóeszközt stb, ezeket szerintem az adott légitársaság vagy reptér honlapján megtudod nézni.

2013. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!