Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Igaz, hogy a repülőtereken...

Igaz, hogy a repülőtereken annyi minden értéket otthagynak az emberek? Ezeket aki megtalálja elhozhatja?

Figyelt kérdés

Hallottam ilyeneket, repülőtereken nagyon sok mindent lehet találni, értékes dolgokat is. Pl, hogy nagyon gyakori, hogy valami(k) már nem fér(nek) be a megadott "keretbe" és ezért inkább otthagyják a reptéren, minthogy még fizessenek pluszba, hogy többmindent vihessenek. Ez igaz?

És ezeket aki megtalálja, az az övé, és elviheti? Vagy mi lesz ezekkel?



2013. szept. 1. 14:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 1. 19:59
 12/16 anonim ***** válasza:
Vonat takarítás egy munka lehetőség. Rendes bejelentett munkaviszony, napi 8 órás. Ahogy van BKV járat takarítás is.. ez is bejelentett munkaviszonynak számít..
2013. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért a busz és vonattakarítás nem kincskeresős munka, ne éri meg kevés pénzért a trutyit takarítani. Nem fogsz rendszeresen értékes cuccokat találni.


Olyanra esetleg gondoltál, hogy megdolgozz a pénzért és ne kincskeresőset játssz?

2013. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem, erre még nem gondoltam, 9.-es vagyok :)

Csak hallottam és gondoltam nem lenne rossz találni ezt-azt.

2013. szept. 1. 21:09
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogsz találni semmit a reptéren. És amúgy jártál te már reptéren? Mert ha nem akkor megsúgom, hogy repjegy nélkül nem is mehetsz be arra a részre, a terminál légi oldalára, ahol a beszállítás zajlik.
2013. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Álmodozni lehet, de minél inkább felnősz, annál jobban jössz rá, hogy ez a való világ, és itt nem fogsz könnyen pénzhez jutni. Ha ez így működne, minden 2. ember ezt csinálná. Itt vért kell szarnod, hogy legyen annyid, amiből megtudsz élni, üdv az életben.
2013. szept. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!