Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen érzés kisrepülőn utazni?

Arnold901005 kérdése:

Milyen érzés kisrepülőn utazni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még sosem repültem, de hamarosan fogok és szeretném tudni, hogy kb. mire számíthatok. Tudom, hogy át kell élni, de azért kíváncsi vagyok, hogy mások hogyan élték meg. Félelem egyáltalán nincs bennem, sőt, már nagyon várom, mert ez volt a kívánságom, szóval csak a kíváncsiság miatt tettem fel a kérdést.



2013. dec. 5. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Kisrepulo alatt a sportrepuloket erted, aminek pl. egy propeller van az orran, es csak 4-5 ember szallitasara kepes?


Mert ha igen, akkor intenzivebb lesz az erzes mint a nagy repulokon (ertsd utasszallito), ugyanis ha kinyujtod a ket kezed elered majdnem mindket ablakot, ha felfele nyulsz akkor erzed a tetot. De nem fogsz olyan eros "ulesbe nyomulos" erzest erezni mint a nagy gepeken, mert alacsonyabb sebessegen repulnek. En szemely szerint nagyon elvezem a repulest, mindegy milyen geppel megyek.

2013. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, olyan repülőre gondolok, ami csak néhány embert képes szállítani, sétarepülés lesz.


Köszi az infót. Tuti, hogy jó lesz. :P

2013. dec. 5. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!