Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair kézipoggyászban hogy...

Ryanair kézipoggyászban hogy vihetek folyadékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemsokára utazom Angliába a Ryanair-el és már sokféle elméletet hallottam arról, hogy lehet kozmetikai dolgokat felvinni a gépre. Valaki leírná nekem, hogy ez hogy oldható meg? Tervezek venni sampont, tusfürdőt, hajzselét, kontaktlencse folyadékot, fogkrémet 100 ml-es kiszerelésben. Ezeket tegyem bele egy átlátszó, lezárható műanyag tasakba? Ez lehet kisebb, mint 1l űrtartalom?


Valamint tehetek a kézi poggyászba egy doboz cigit? Ezen kívül lehet a kabátom zsebében még egy doboz cigi és öngyújtó?


A választ előre is köszönöm!



2014. márc. 5. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Idézet a honlapról:


"a kézipoggyász részét képező folyadékokat, krémeket, kenőcsöket és folyékony állagú kozmetikumokat a repülőtéri ellenőrző pontnál átlátszó, visszazárható, legfeljebb egy liter űrtartalmú zacskóban kell bemutatni (pl: 20 cm x 20 cm méretű lezárható műanyag zacskó). Csak 100 ml vagy kisebb űrtartalmú zselé, paszta, krém és folyékony kozmetikum engedélyezett az EU/EGT-repülőterek biztonsági ellenőrző pontjain. Vegye figyelembe, hogy egy személy csak egy darab átlátszó, visszazárható műanyag zacskót vihet magával."


[link]


cigivel, öngyújtóval kapcsolatban nem tudom mi a helyzet, mivel nem dohányzunk, így nem néztem utána ennek.

2014. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Már világos, én is így gondoltam. Már csak a cigarettás rész érdekelne.
2014. márc. 5. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Cigi és öngyújtó is mehet.
2014. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cigiből akár 800szálat is vihetsz.
2014. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!