Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy rahedli helyen olvasom,...

Egy rahedli helyen olvasom, hogy 3000-10000 forintokért repültek (még 2013-ban is! ) Rómába Wizz Air-rel, de SEHOL nincs 20000-nél olcsóbb jegy mától áprilisig! Ti hol foglaltatok akkor?

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 10:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"ha Genfbe el lehet jutni olcsón, akkor egy ott dolgozó és nem lábát lógató Rómába igyekvő esetén (táv majdnem ugyanaz) is illene olcsón eljutni. "


Az arakat a piacon nem az "illem" hatarozza meg, hanem a kereslet-kinalat.

Nem velunk kell veszekedni ha nem tetszik, hanem a legitarsasaggal.

2014. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Most néztem rá, amit írtál - nekem.


Nem gondoltam, hogy hawaikodni mégy. Én pl. itt élek, tudom, hogy innen hazamenni, vagy ide repülni nem olcsó, még a legolcsóbb társasággal sem. Különben A Milánó - Budapest távon csak a Wizz jár.... Mindegy.


Gondoltam, ha dolgozni jössz, akkor ki tudod számolni (bár nem írtad, milyen szakmában...), hogy kb. mikor lesznek szabad hétvégéid. És ha te gondolkodnál, akkor megértenéd, miért is írtam azt, hogy hosszú időközökre kellene foglalni oda-vissza utakat. Tudod olyan komplementer módon... Ok, ez neked nem jó.


Egyébként csak figyelmeztetésként: az ún. fapados gépek földi kiszolgálása (a hagyományosokat nem tudom, mert Alitalia-val még nem volt szerencsém utazni) enyhén szólva is szörnyű: ha esetleg a gép időben indul és érkezik, akkor a bőröndök érkeznek későn, de leginkább el sem indul a gép időben, mert lassú a takarítás, stb...

És ez egy nem "lábát lógató" írja neked - mert segíteni akar...

2014. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Januárban néztem a Wizzair foglalási oldalát, teljesen belelkesültem, hogy Brüsszelbe háromezer-valahányszáz Ft-ért van jegy áprilisra. Gondoltam, elmegyek.

Mire felocsúdtam az örömből, már csak szeptemberre volt.

2014. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
95%
Rómába, Londonba ritkán kapsz jegyet 20 ezer alatt... Viszont más olasz városokba én már repültem 3 ezerért.
2014. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
én májusban megyek Milánóba, 17000 ft volt a repülőjegyem oda-vissza, illetékkel és január végén vettem
2014. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!