Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 50 éves leszek. Soha nem...

50 éves leszek. Soha nem repültem. Bécsbe repülnék 70000 oda vissza. Kell útlevél? Mert az nincs most.

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 14:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már a kérdezőt!

El van foglalva azzal, hogy már 50 éves...

(...és a világ elment mellette!)


Amúgy vannak ilyen emberek, akiket nem lehet meggyőzni, mert az ivódott beléjük tévesen, hogy a drágább a jobb.

Az ilyen nem fog repülni ugyanoda 10ezerért, hiszen tudja, hogy az olcsóbb repülőkön, valószínűleg az utasoknak kell pedállal hajtani a propellert, és azért olcsóbb...

2014. márc. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Igen,elment a világ mellettem.Ön mellett is elfog menni...
2014. márc. 19. 10:54
 23/29 A kérdező kommentje:
Csak mire jó a gúnyolódás,ezt még 20 évesen se értettem,persze valakiben a gén hordozza az unszimpátiát meg a bunkóságot..van ilyen.Sok.
2014. márc. 19. 10:56
 24/29 anonim válasza:

"ezt még 20 évesen se értettem" - rossz hírem van: sohasem fogod már megérteni... :(


Basszus! Váltsd már ki azt az útlevelet, a 70.000 Ft-os repülőjegyhez képest elenyésző, azt repülj el végre, akár elég, ha csak odafelére veszel jegyet... :((

2014. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"Ön mellett is elfog menni..."


Kedves 50 éves !

Mellettem nem ment el az élet, mert a fél világot beutaztam már keresztben és hosszában...

...a másik felét meg ezután fogom!


Igaz, hogy soha nem azzal foglalkoztam, hogy éppen hány éves vagyok, mert az nem egy érdem(!), hanem csak egy pillanatnyi állapot!


Amúgy tényleg nem értem, hogy egy utazási rovatban, miért kell kiemelni a kérdés elején, hogy hány éves a kérdező?!

2014. márc. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nagyképű ember minek válaszol?Élvezi hogy jobb élete van,volt mint nekem?Annyi ilyen tahó van,dunát lehet rekeszteni.Az ilyenek verik össze a hajléktalanokat,semmi érzelmi élet.
2014. márc. 21. 10:57
 27/29 anonim ***** válasza:

"Amúgy tényleg nem értem, hogy egy utazási rovatban, miért kell kiemelni a kérdés elején, hogy hány éves a kérdező?!"


Pont ezt vetettem fel én is néhány nappal korábban, de valakinek annyira nem tetszett, hogy egyből kimoderáltatta.

Magát a kérdést kellene kimoderálni mert ez egy szimpla provokáció, az 50 éven túl, a 70000-es infó is teljesen felesleges a kérdés szempontjából.

2014. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Annyi ilyen tahó van,dunát lehet rekeszteni. Az ilyenek verik össze a hajléktalanokat,semmi érzelmi élet."


...és az ilyen "hajléktalan tahók", tesznek fel ide ilyen idióta és provokatív kérdéseket!!


Amúgy nagyon sajnálom, ha időnként összeverték mint hajléktalant...

(De azért csak össze tudott koldulni 70ezret!!)

2014. márc. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nincs válaszom.Unatkozó pökhendieknek.Bunkó vagy Bugsy...
2014. márc. 22. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!