Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Debrecenből megyek Londonba,...

Debrecenből megyek Londonba, Wizzairtól. Foglalt helyem van, hogyan fog zajlani az elsőbbségi felszállás? Egyáltalán van transzfer?

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Budapesten (és szerintem mindenhol máshol) úgy történik az elsőbbségi beszállítás, hogy a kapunál két sor van, az egyik az elsőbbségi beszállással rendelkezőknek, a másik a többi utasnak, és egyszerűen az elsőbbségi sort engedik először a géphez. Buszos beszállás esetén szintén 2 sor áll a buszhoz, és a busz egy része egy szalaggal le van választva (belül) az elsőbbségi beszállóknak, és a géphez érkezve azt ajtót nyitják ki először amin csak az elsőbbségi részen lévők tudnak kiszállni. Transzfer alatt nem tudom mit értesz.
2014. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Transzfer az általában a reptér és a város közötti fuvart jelenti. Ilyen természetesen van. Mehetsz taxival is, busszal is, és természetesen magad fizeted. Ez igaz Debrecenre és Londonra is.



Hová foglaltal helyet és minek egyáltalán? Attól féltél, hogy állni kell? :-D

2014. jún. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Régen repültem,körülbelül úgy 6-7 éve. Azért a foglalt hely szolgáltatást választottam,mert a sima elsőbbségi felszállás szolgáltatásra már csak visszafele volt lehetőség,odafele gondolom én elkapkodták,ami meglepett :D Egyszóval azért fizettem a foglalt helyér,hogy elsőként tudjak felszállni és ablakhoz tudjak ülni,ne 2 ember között legyek.Köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 7. 14:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Transzfer alatt a buszt értettem ami a repülőgéphez visz,lehet én kevertem. :D
2014. jún. 7. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!