Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Travel Service-nál mennyit...

Travel Service-nál mennyit keres egy stewardess nagyjából?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Ma mar toroltek az egyik valaszomat, de akkor is: az egesz legitarsasagnak osszesen nincs 50 gepe, a magyarnak van ketto darab gepe. Nem sok flight attendant lesz azokon... meg kevesbe valoszinu hogy pont ide teved egy. Es ezen tul meg az is kene hogy elaruljak mennyit keresnek. Es fogadjunk hogy ez egy rettenetesen szeles skalan mozog szenioritas alapjan.
2014. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
600ezer (2000euro) körül plusz pótlékok (3000 euro összejön)
2014. jún. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mekkora tapasztalatod van, dolgoztál-e már náluk az előző szezonban. Az átlag kereset kezdők esetében olyan 1500 euró, a régebbieknek olyan 2000-2500.
2014. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ti megőrültetek? Én dolgoztam náluk és 160ezer volt a plafon Bp bázison!
2015. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Senki ne menjen oda dolgozni!! Thaiföld meg Egyiptom, aha persze...ha szétteszed a lábad akkor igen! Bp bázis legalábbis.
2015. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mauritius van még télen Travelnél?
2015. szept. 21. 12:37
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti! Mikor dolgoztál náluk és mennyi ideig?
2015. szept. 21. 13:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Az nem semmi hany Travel Service-s tevedt ide! Nem akarja valaki feltolteni, szemelyes adatokat letakarva persze valamilyen igazolvanyat hogy lassuk hogy nem csak kamuzik? Ahogy az elso valaszban irtam -- nekem ez az egesz buzlik.
2015. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Kedves utolsó: szerinted stuvik vagy ex stuvik nem neteznek és nem olvasnak fórumokat, hogy ennyire meg vagy lepődve, hogy ex Traveles megfordul itt? Jaaa, hogy annyira sem vagy tájékozott, hogy tudjad, hogy azért olvasni kevés ex Traveles hsz-t, mert bizonyos emberek annál a cégnél minden negatív kritikát leszedenek? Az első válaszoló is írta, hogy törölték neki... ennyi.

Igazolványt? Te meg légyszi szkenneld már be a személyidet. LOL!

Kérdezőként választ kapott, válaszoltam.

2015. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ja és milyen EUR-ról beszéltek? Bp bázison van egy nagyon gyenge alap fizu HUF-ban, a repült órák meg USD-ben kerülnek kifizetésre. EUR-ról szó sincs. Pláne nem 3000 EUR-ról :DDDD Látom, még van aki hisz a tündérmesében. Egy apró info: nem kel még diploma se, csak érettségi meg egy kis angol tudás. Ezek a követelmények egyenesen arányosnak hangzanak a 3000 EUR-nak megfelelő gázsival? Nem hinném.
2015. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!