Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha valaki repülés előtt...

Ha valaki repülés előtt annyira ideges, hogy görcsöl a hasa, majd elkapja a hasmenés felszállás előtt közvetlen, akkor semmiképp se mehet be a WC-re?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, a flyertalk.com című angol nyelvű repülős blogon írta pont a múltkor valaki, hogy felszállás közben lett hasmenése, nem engedték, hogy felálljon, és beszaratták az ülésbe, nem vicc.
2014. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"nem engedték, hogy felálljon, és beszaratták az ülésbe, nem vicc."


Még mindig jobb, mintha feláll és esetleg megsérül. Ha valakinek ilyen baja van, akkor pelenkázza be magát, vegyen be repülés előtt egy marék hasfogót stb.


Én amúgy (fapadoson!) olyat már láttam, hogy boarding közben szólt valaki az ajtóban álló sztyuvinak, hogy a kisgyermekének nagyon kell pisilni és simán beengedte a wc-re. Nyilván ez más, mert itt még állt a gép, konkrétan felszállás-leszállás közben azért egész más helyzet, az a repülés legveszélyesebb része.

2014. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hülyeség

simán kimehetsz a wc-re, felszállás közben is, saját felelősségedre persze

2014. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]



Én amúgy arra tippelek, hogy ha annyira gáz a helyzet, hogy nagyon megy a hasa valakinek, akkor fel sem engedik a gépre, mert a sztyuvi nem orvos, ő nem fog diagnosztizálni, hogy nagyon ideges az illető vagy fertőző beteg.

Egyszer egy nő felszállás előtt nagyon nem érezte jól magát (fejfájás, szédülés), necces volt, hogy leszállítják a gépről. Picit csúsztunk is miatta, pár percet, körbeállták, hogy mennyire van rosszul, el merjenek-e indulni vele.


Ha te félsz, hogy ilyen megtörténik veled, akkor ne egyél sokat, csak kevéske falatokat hogy ne legyél rosszul, de ne is legyél tele és legyen nálad pl. Immodium.

2014. jún. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3: ez egyszerűen nem igaz, a stewardessek elég szigorúan veszik azt, hogy felszállás alatt és leszálláskor mindenki üljön és még a biztonsági öveket is ellenőrzik, hogy be van-e kötve mindenki.
2014. jún. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem a stewardessek veszik ezt komolyan hanem a repulesugyi hatosag. Ha valaki elhagyja az uleset mikozben a gep gurul akkor a gepnek meg kell allnia. Ez az eloiras. A stewardessel veszekedni felesleges, az allasat kockaztatja ha az eloirast nem tartatja be. Ha a gep meg nem mozog akkor *elvileg* nem lehet gond abbol ha a mosdot hasznalni akarod. Mas kerdes hogy amig nem ulsz a helyeden becsatolva addig a gep nem indulhat el tehat a stewardess nem fog szeretni ha mar (majdnem) mindenki a helyen van te meg felugrasz...


Es igen, borzaszto pocsek tud lenni hasi problemakkal repulni.

2014. jún. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Wow, hát köszönöm a válaszokat.


Az azért nagyon nagyon kellemetlen lehetett annak, akire ráparancsoltak és nem bírta ki a felszállás utánig a wc -t. Szegény.

2014. jún. 25. 10:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Én elég ideges vagyok, utazáskor állandóan görcsöl a gyomrom, de felszálláskor nem volt még soha gondom, az annyira nem hosszú idő. A gond nálam a reptérre vezető taxiút, na ott néhányszor kegyetlen hasgörcseim voltak a reptéren egyenesen az első utam a klotyi volt..
2014. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jaj istenem. :D

Én is elég ideges típus vagyok utazások előtt, hiába voltam a buszozáshoz is szokva.

Repülőn még nem ültem, minden félelmet összeszedek még csak a gondolatára is. Pedig meg kell emberelnem magam.

2014. jún. 26. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!