Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair véletlenszerűen...

Ryanair véletlenszerűen kijelölt ülőhely?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy a Ryanairnél ugye lehet konkrét helyet foglalni 5 euróét, én nem szeretném ezt a pluszköltséget, de ha nem fizetek, "véletlenszerűen jelölik ki a helyünket". Így biztosan nem ültet egymás mellé a hozzátartozóimmal? Tapasztalatok? :)
2014. júl. 5. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Én ugyan nem ismerem a Ryanair-t de így műkődik az AirAsia és a Norwegian is. Mi minden alkalommal egymás mellé kaptunk helyet a párommal. Sőt a Norwegian gépén a hármas sorban csak ketten voltunk.

Szerintem ha együtt, egy foglalás alatt veszitek meg a jegyet akkor a rendszer próbál egymás mellé helyezni titeket.

2014. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A Ryanairt én sem ismerem, de a Lufthansa-nak nem ilyen a rendszere. Vancouverből hazafelé Frankfurtig egymás mellé szólt a jegyünk, majd Frankfurtól Budapestig össze vissza. De olyan szinten, hogy az egyik jegy a 3. a másik a 11. és a harmadik jegy a 21. sorba szólt.
2014. júl. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Mivel én ismerem a rendszert, konkrétan a Ryanair foglalási és helykiosztási rendszerét, adok néhány tanácsot:


- Egy foglalásban lehetőleg egymás mellé adja a rendszer a helyeket.

- Ha több foglalásod van, az a lényeg, egyazon cookie érvényessége alatt csekkolj be (magyarán ha egy böngészőben egymás után szépen minden foglalást felviszel), egymás mellé kapod a helyeket.

2014. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi amikor mentünk, felszállás szerint mindenki odaült, ahova tudott, vagyis az elsők választhattak, az utolsók meg oda, ahol volt még hely. Mivel nekünk még nem volt gyakorlatunk, az egész család szanaszét ült, az egyik lányom két pasi között volt, a másik a hátam mögött és végig hátrafordulva utaztam miatta, még másnap is hányingerem volt ettől. A fárjem meg a repülő leghátsó részébe, neki csak integetni tudtam messziről. Visszafele már okosabban csináltuk, siettünk elsők között beszállni.
2014. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Az egymas melle/kozeleben torteno ules egy extra, ami 5 euroba kerul. Ha fontos, vedd meg, ha nem, akkor ne, ennyi.
2014. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Édes válaszadóim, de hisz épp azt mesélem, hogy a rendszer ingyen is egymás mellé adja.

Egymás mellé adja, ha egy foglaláson van, egymás mellé, ha töb foglaláson egymás után csekkolsz, csak akkor nem, ha több foglaláson, de különböző kukikat használsz.

De ez már annyira komplikált dolog, hogy az átlag user nem is érti, és nem is fogja soha.

2014. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%
Én is azt tapasztaltam Ryannél, hogy azok szálltak be előbb, akiknek foglalt helyük volt, mikor pedig ők leültek, érkezési sorrendben mindenki más - és oda ültek, ahova tudtak.
2014. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Édes "Hasta Siempre": a Ryannél a rendszer bizony nem ad sehova, ha nem fizet az illető plusz díjat!
2014. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

kedves előttem szóló, kívánom hogy utazz sokat, és legyél képben.

Ha meg valamihez nem konyítasz, ne szólj hozzá.

2014. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Ez tényleg vicc, hogy azok osztják az észt nagy mellénnyel, akik totálisan tájékozatlanok. A Ryanair-nél már egy jó ideje helykiosztás van, nem abból kell kiindulni, hogy mi volt évekkel ezelőtt!
2014. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!