Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Gronlandra legolcsobban hogy...

Gronlandra legolcsobban hogy jutok el? hajo, repulo, tarsasut?

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Társasút :) Mégis minek akarsz te odamenni?
2014. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Társasút ? :D

Keressen valakit aki elviszi ingyen hajóval / repülővel ? Azt megnézem !

2014. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

"tarsasut?"


Társulj vazze egy jegesmedvével...

2014. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mert meg nem voltam.

nem ingyenjegy kell csak a legolcsobb.

tobb latnivalo van ott mint legmagasabb hegyeken tibetnel

es nem kerul annyiba.utazhatnekom van olyan orszagba vagy onallo foldrajzi teruletre amere meg nem jartam...

2014. júl. 5. 22:40
 5/7 The answer ***** válasza:

Dániából, Kanadából és talán Izlandról van közvetlen járat, de egyáltalán nem olcsó.

Vegyél egy repjegyet Észak-Amerikába. Minél nyugatabbra mész, annál nagyobb eséllyel repülsz el Grönland északi részei felett, ha pl. Toorntóba mész, akkor is van esély rá, hogy érinted Grönland déli csücskét. Mi a Teendő? Mikor a fedélzeten a kis monitoron látod, hogy már majdnem elérted Grönland partjait, áttj fel, légy erőszakos, lépj az ajtókhoz, játszd el, hogy ki akarod tépni (a nyomás miatt semmiképp nem tudod), fenyegetőzz bombával, így igen nagy eséllyel a gép kényszerleszállást fog végrehajtani Grönland Valamelyik városába (mondjuk Nuuk), és Téged kitesznek. Igaz, hogy őrizetbe vesznek azonnal de még csak Grönlandon. Talán ez a legolcsóbb megoldás eljutni oda. :))

2014. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

okos valaszokat koszonom,

tisztelt irigy banda...

2014. aug. 25. 18:19
 7/7 The answer ***** válasza:

Gondoltuk egy kis komolytalanság belefér, a fél világot (idézőjelesen) bejártam, nem szoktam irigykedni. Esetleg Iceland Air, nem tudom nekik milyen járataik vannak, talán érdemes megnézni őket is.

Amúgy vannak transzatlanti luxushajó utak, amik kikötnek Grönlandon (és Izlandon is általában) 1-3 napra, de ezek meglehetősen drágák. Valószínű, hogy Dániából vagy Kanadából lesz a legolcsóbb repülővel eljutni oda.

2014. aug. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!