Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Thaiföldre repülnék. Bangkok...

Thaiföldre repülnék. Bangkok lenne az uticél. Hogyan lehetne eljutni a lehető legolcsóbban? Átszállások száma nem számít! Kényelem nem számít!

Figyelt kérdés

Tehát Thaiföld - Bangkok lenne a célállomás.

Ki mennyiből tudna ilyen utat kihozni?

Szállást intézem csak a repjegy érdekelne engem.


Oda vissza 150.000 Ft az sok, vagy is ez az az ár, amit picit le kellene faragni.

Nem baj, ha át kell szállni többször is.

A kényelem nem lényeg csak az ár.


Én is találtam úgy jegyet, hogy Wizz-el el lehet repülni Dubai-ig. 9-10.000 Ft

Majd Dubai-tól Bangkok-ig 56.000 Ft

(Kunmingen (Kína) keresztül kb 7 óra átszállási idővel)

Ez így kb 130,000 Ft oda vissza.

Lehet ebből is még lefaragni ?


Az sem zavarna, hogy csak 3 nap múlva érnék oda, és a bolygót megkerülöm 2-szer :) csak olcsóbb legyen.



#repülőjegy #olcsó #nyaralás #Bangkok #Thaiföld #thájföld #olcsón repülni
2014. máj. 7. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
arra figyelj, hogy a fapadosaknál a kézipoggyász és a repülőn elfogyasztott dolgokért is fizetni kell pluszba, és nem is olyan keveset
2014. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

előző vagyok: én itt szoktam nézegetni a jegyárakat

[link]

2014. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Azt kétlem, hogy Dubaiba a Wizzair elvisz 9-10 ezerért, pláne oda-vissza.
2014. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
23%
Ennyi ésszel inkább maradj a seggeden.
2014. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom melyik gyökér volt az előző hozzászóló.

De sebaj, nagy az isten állatkertje.

7920 Ft-ért is el lehet repülni Dubaj-ba. Ez oda út ára.

Ez persze akkor van amikor a 20% kedvezményük van, tehát gyakorlatilag 2 havonta , és persze csak az ingyenes kézipoggyásszal.


A Wizzair-rel repülök, gyakorlatilag minden hónapba, évente kb 10 alkalommal, és legalább ennyit Ryanair-ral is. Fizetős poggyászt nem viszek, sosem vittem, amikor 1 -2 napokra mentem, Belgiumba, Brüsszelbe és Charleroiba, vagy Milánóba, de amikor 1 hétre mentem Londonban, akkor is tökéletesen elfértem az ingyen felvihető kézipoggyászban, és ez továbbra is így lesz, tehát feladott poggyászom nem lesz.

Továbbra is várom a legolcsóbb ajánlatokat.


Az a baj a keresőkkel, hogy elsősorban csak 2 uticél között keres.

Pl.: Budapest - Bangkok. és kijön egy ára: pl : 160.000 Ft

De ha én írom be, hogy:

Moszkva - Bangkok, már csak elve 123.000 Ft jön ki és Budapest Moszkva, optimális esetben is kb 6000 Ft a Wizzair-rel. Tehát már ez is olcsóbb.

Próbálkoztam Doha, Dubaj, Moszkva, Isztambul indulásokkal, és nem rosszak, de nem az igazi.


Valaki még ötlet, hogy honnan keressek ? Honnan indulva jön ki jó ár ?

2014. máj. 7. 20:06
 6/10 A kérdező kommentje:

Na találtam egy jó lehetőséget.


Valószínűleg elég fárasztó lesz.

Budapest - Dubaj oda: 9000-11.000 Ft

Dubaj - Bangkok : oda: 45.600 Ft

Indiában Újdelhi átszállással, Repülési idő 7 óra 55 perc, és Indiában 11 óra átszállási idő :(

Jet Airways


Ami kimondottan jó, hogy Dubaj - Bangkok így oda vissza: 91,200 Ft Ennél olcsóbbat még nem találtam.


Nem akarok telhetetlennek látszani, de még olcsóbban ?

Más útvonalon ? :)

2014. máj. 7. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:

ezeket be is foglaltad és ennyire jött ki vagy a kereső ennyit adott?

azt se mondtad mikor utaznál

egyszer csak odautat számolsz egyszer meg odavissza

2014. máj. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem, ezek az árak pontosak, tehát nem csak a kereső dobta ki, hanem a légitársaság oldalán a foglalási oldalon 90%-g haladva megnéztem (tax), tehát adókkal és illetékekkel együtti ár, szóval valóban nagyon jók.


Azért írok esetleg vsak oda, mert vissza is pont annyi, szóval megszorzod 2-vel és megvan az oda-vissza ár.


Időpontot szándékosan nem írtam, hiszen nem az idő dominál hanem az ár. Nem én döntöm el, hogy mikor megyek, hanem amikor tényleg olcsó.

Jó példa erre amikor 1 hétre utaztam londonba, január 2-án foglaltam a wizz-nél március 14-re, mert akkor volt olcsó: 6090 oda és 6090 vissza.

Akkorra vettem ki szabit és kész.

Hozzáteszem mákom volt amikor , odaéertünk gyakorlatilag pólós idő volt, tűző nap, és már 2 vagy 3 hete nem esett, ami nekem kellemes meglepetés volt.


Ha 4 és fél hónap múlva lesz olcsó, az is tökéletes nekem, ha 6 hónap múlva, az is jó.

Amúgy én a fenti árakat június-júliusban találtam.

2014. máj. 9. 04:55
 9/10 anonim ***** válasza:

"Azért írok esetleg vsak oda, mert vissza is pont annyi, szóval megszorzod 2-vel és megvan az oda-vissza ár. "


ez nem teljesen van mindig így.

sok cég ad kedvezményt, ha egyben foglalod az oda vissza utat

És akkor mi van ha éppen a hazafele útra találnál egy akciós járatot, de így nem is nézed azokat, mivel csak 2val szorzod be az oda utat.

2014. máj. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10%
Miért nem mész vonattal? Egy hét alatt odaérsz, kb. 100 000 ft az út.
2014. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!