Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Olcsó fapados járatokat Bécsből?

Olcsó fapados járatokat Bécsből?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy Bécsből olcsóbbak a Repjegyek. De néztem a Wizzair meg EasyJet -nél de nem indulnak járatok Schwehat-bol. Amugy Lutonba kellene mennem.

2014. aug. 8. 21:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg még Pozsony?
2014. aug. 8. 21:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Bécsből nem megy közvetlen gép Lutonba. Bécsből inkább rendes társaságok mennek, nem ilyen fapados izék. Pozsonyból megy a Ryanair a Lutonra és a Stanstedre is.
2014. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, azért köszönöm
2014. aug. 8. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván van ami olcsóbb, van ami meg drágább. A fapados pont hogy Pestről olcsóbb, mivel Bécsből nem nagyon megy fapadoos.

Ha olcsó pár ezer forintos jegyet szeretnél venni, akkor Budapestről indulj. Vagy ha közel laksz Pozsonyhoz, akkor az is szóba jöhet.



London-Luton Budapestről oda-vissza akár 12 ezer forintért megjárható, ősszel elég sok ilyen időpont van.

2014. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!