Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért késik mostanában ennyit...

Miért késik mostanában ennyit a Wizz Air?

Figyelt kérdés
Itt főleg a londonira gondolok. Az éjféli érkezés helyett hajnali fél5-kor érkezett meg, és a maira is ez van kiírva. Miért van ennyi késése a Wizznek mostanában?

2014. szept. 9. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Lehet az olaszországi sztrájkok miatt is. Mivel nem járatonként van gépük, hanem általában ugyanaz a gép megy egymás után több helyre. Ha valahol feltartóztatják, az összes többi járat késik.
2014. szept. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
most azért késik, mert a lutoni reptéren tegnap kiűrítés volt egy hátrahagyott táska miatt, ezért minden gépet másik reptérre irányítottak. De amúgy igaz, a Wizz alapból késik, elég sokat. többször repültem velük, 1 alkalommal tartották csak a menetrendet.
2014. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Ezt jó tudni. Velük sem fogok munkába járni. :)
2014. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Én az idén ötször utaztam velük és csak egyszer volt érdemi késés.
2014. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Ülj fel egy belföldi Delta járatra az USÁ-ban, megtudod mi az a késés...
2014. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Hatszor utaztam velük idén,nem volt késés(illetve egyszer kb.15 perc),úgy nem tudom mi lehet,semmiképpen nem jellemző,valószínű sztrájk miatt
2014. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Én kb 20x utaztam velük, talán egyszer volt késés de az se túl sok.


Ez a mindig késik duma hülyeség, nem kell komolyan venni aki ilyet állít.

2014. szept. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Én is sokat utazok Wizzairrel, eddig semmilyen komolyabb késést nem fogtam ki. Egyszer késtünk 25 percet, máskor maximum 5-10 percet, de legtöbbször teljesen pontos az indulás és érkezés is. Nem tudom, ki terjeszti, hogy a Wizzair mindig 'órákat' késik, de valamiért mindenki elhiszi, mikor egyáltalán nem így van.
2014. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Csak idén kb 10szer utaztam velük, de soha nem késett, 5-10 perc természetes, ha pl másik irányból van a leszállás, de volt többször is, hogy hamarabb megérkezett.
2014. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Sokszor utaztam én is Wizzel, nem is tudom már hányszor, de 2 alkalommal késett 1-1 órát, mindkét esetben az időjárás miatt, egyszer 1 órát köröztünk Debrecen felett mert nem engedtek a nagy köd miatt leszállni, másik alkalommal meg későn érkezett meg a kiindulási helyre, mert ahonnan jött ott nagy vihar volt. Szóval nem mondanám hogy folyton késik. :) az esti járatok meg szerintem azért késnek, mert napközben csúsznak mindenhol egy keveset, és estére már összegyűlik ez az idő.
2014. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!