Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Most repülök először egyedül...

Most repülök először egyedül és kicsit félek. Mit csináljak majd? Bármi hasznos tanács?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem utaztam egyedül, mindig velem volt vagy a barátom, vagy valamelyik barátnőm/haverom, vagy akár anyáék, esetleg a mostohatesóm. Szóval bármi gond volt, én beülhettem valahová kávézni vagy nézelődni, vásárolni, ők meg intéztek mindent. De most totál egyedül megyek, max telefonálni tudok, ha valami baj van, meg kivenni egy hotelszobát.


Külföldre amúgy elég gyakran járok, több nyelvet beszélek, de az ismeretlen szituációktól mindig tartok.


16L


2014. szept. 13. 15:35
 1/3 anonim válasza:
Azt mondod sokat utazol , akkor milyen meglepetés érhetne? :) ráadásul több nyleven jól beszélsz. Nyugi nem lesz probléma ! Gondolom tudod , hogy mennek a dolgok csomag leadás, átvilágítás csekkolás, beszállás, kiszállàs , ki csekkolás, csomag felvétel :) jó utat!
2014. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát jó, de eddig nekem az utak annyival teltek, hogy mentem a többiek után, közbe vásárolgattam, ettem. Szóval semmit nem kellett egyedül megtalálnom, nem engedték, hogy eltévedjek, hogy lekéssem a gépet, stb.
2014. szept. 13. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Kaland az élet. Fogd fel egy kalandnak. Ha pl eltévedsz azt ne tragédiának fogd fel hanem egy megoldandó feladatnak, amit ha megoldasz akkor tapasztalatot szerzel és ha megint eltévedsz akkor azt tudod hasznosítani. Én pl szeretem ha utazás során valami váratlan nehéz helyzet áll elő amit meg kell oldani.

Nem lesz semmi probléma.

2014. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!