Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz Air nél hogy zajlik a...

Wizz Air nél hogy zajlik a repülés? (még sose repültem)

Figyelt kérdés

Most vettem meg a online a "jegyet".


A repülés napján kimegyek kb 2-3 órával elötte az tudom de utáni hogy megy?


Kértem transzfert meg reptéri utasfelvételt mert nem tudom kinyomtatni a beszállókártyát.

(Bus transfer BUD New ;Reptéri utasfelvételi díj)


Ha odaérek mire kell hivatkoznom? Arra a kódra ami az emailben jött?



2014. nov. 10. 15:27
 1/6 anonim válasza:
Kimész a reptérre, feladod a csomagodat (ez pénzbe kerül, a foglaláskor lehetett választani hogy kérsz-e vagy nem) ekközben pedig a "booking reference" (egy kód, foglalási kód) bemondásával megkapod a beszállókártyát. Utána biztonsági ellenőrzés(olvasd el, mit lehet és mit nem felvinni a gépre!!!) utána pedig a váróteremben vársz, és majd ha megnyitják a kapudat, akkor beszállsz a gépbe. Egyszerű, főleg itthon, ahol minden ki van írva magyarul. Hova utazol?
2014. nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ott a kód, nyomtatsz beszállókártyát, ha van feladandód azt feladod, tovább mész az ellenőrzéshez, leellenőriznek, ott lesz a beszállókártyán, hogy melyik kaput keressed, odamész, ott már elvileg ott lesz a többi utas, akik ugyan azzal a géppel mennek. Hozzájuk csapódhatsz.
2014. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 CHEEE ***** válasza:
68%

A legjobb tanács amit csak adhatunk, hogy olvass.

Olvasd el a visszaigazoláskor kapott emailt. Az égvilágon minden le van írva benne.

HA így teszel, tudni fogod hova menj, mikorra, és mit kell csinálnod.

Benne van mit vihetsz és mit nem, leírták benne mi van ingyen, és miért kellene pluszban fizetned.


PErsze ha előbb olvastál volna, egészen biztosan nem fizettél volna butaságokért, mint bus transfer (nem tudom ez mi lehet, mert eyik sem magyar szó), vagy a tök haszontalan és csak a bolondoknak való reptéri utasfelvételért sem.


Ha még egy tanácsot elfogadsz, olvass még, még, még. Mielőtt kérdezel, mindenképp. Van a neten rengeteg okosító cikk, amik leírják mikor vedd meg azt a wizzair jegyet, és hogyan.

Mert ha csak úgy vetted, legalább kétszer, de inkább ötször többet fizettél érte, mint kellett volna.

Sok sikert az olvasáshoz, szövegértelmezéshez.

2014. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Transzfer az minek? 200-as busz reptérre megy. A Wizz transzfer busz pedig nem háztól visz mint a taxi, hanem Budapest belvárosából, ha meg valaki oda el tud menni BKV-val akkor ennyi erővel a reptérre is eljuthat BKV-val. Szóval felesleges.



Reptéri utasfelvétel? Na az tényleg csak a bolondoknak való, jól írták. :-D Értem, hogy nincs otthon nyomtató, nekem sincs. A városban viszont ezer helyen lehet nyomtatni, kb max 20 Ft lett volna beszállókártyát nyomtatni. Ehelyett te fizetsz sok ezer forint reptéri utasfelvételi díjat.



Amúgy jelen esetben nem kell nagyon semmire hivatkozni. Utasfelvételnél adod a személyid és tudni fogják a többit, segítenek. A poggyász méretre és hogy mit rakhatsz bele arra figyelj leginkább.

2014. nov. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az internetes utasfelvétel esetén a wizzair honlapján ha bejelentkezel és az utasfelvétel menüpontba tudod kinyomtatni. járt úgy ismerősöm hogy a visszaigazoló emailt nyomtatta ki és 13ezer volt a helyszínen egy lap nyomtatása. vicc de megtették. :D a wizzair bus transfer nemtudom milyen van az airportshuttle nevű transzfer szerintem az eléggé korrekt a blaháról 3200ért visz és házhoz jön. a taxi meg onnan 7-7500.
2014. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen !

A fapadosok ott húznak le ahol csak tudnak. Nem véletlen, hogy ha nincs meg valamid -> t9bb munka helyszínen, fizetsz egy seggnyi pénzt.

2014. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!