Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha mar a repülőn ülve, a...

Ha mar a repülőn ülve, a felszallasra várva, az egyik utas felkialtana hogy megálmodta a gep lezuhanasat, ti a gepen maradnatok?

Figyelt kérdés
Kb mint a végső allomasban, valaki azt hajtogatni hogy elore látta a gep lezuhanasat fent maradnatok vagy megijjednetek es inkabb leszallnatok a gépről? :D
2014. nov. 14. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Mivel az álmodó utas is a gépen ül, így tudnám, hogy kamu.
2014. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen de aztán az az utas leszállna a gépről , aki megálmodta. Leszáll a mielott a gep felszáll.
2014. nov. 14. 09:01
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem szállnék le, de lehet, hogy már le sem engednének :)

Egyébként meg jogos az első válaszoló felvetése. Ha egyszer megálmodta, akkor ő miért szállt fel??? És miért nem korábban "figyelmeztette" a többieket?

Őszintén, én valószínűleg azt gondolnám, hogy bolond és nem foglalkoznék vele.

2014. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert akkor aludt el amikor mar felült a gépre, es megálmodta, majd hirtelen felriadt a gep meg mindig várakozott a felszallasra :D
2014. nov. 14. 09:12
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van a lenyeg :D

2014. nov. 14. 09:14
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen! - maradnék.

Szeretnék megbizonyosodni arról, hogy kettőnk közül ő a hülyébb!

Ha pedig tényleg igaza van...

Akkor belépnék a többség közé, mert zuhanó gépen senki nem ateista, én sem maradnék az.

2014. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"zuhanó gépen senki nem ateista"


EZT nem tudom, ki találta ki, de igencsak nagy hülyeség.


Aki nem hisz istenben, az nem fog akkor sem, ha zuhan vele a gép, vagy hasonló helyzetbe kerül.

2014. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Tehát egyetlen ateista sem fohászkodott vészhelyzetben egy "Isten segíts!"-sel?

2014. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De nem egyről volt szó hanem mindről, ami nyilvánvalóan hülyesèg. Kapásból a pilóták nem imátkozni szoktak hanem a gèpet menteni, annak aztán hol van mèg megtèrni ideje?!
2014. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Aki nem hisz istenben, az nem fog akkor sem, ha zuhan vele a gép, vagy hasonló helyzetbe kerül."


Tudtommal az utolsó pillanatban való megtérést is elfogadja Isten. :-)

Nem szállnék le, szenvedélyem a sportrepülőzés, és megesett már, hogy a felszállás előtti napon vészjóslót álmodtam, de mégis bevállaltam. Ráadásul az indulás sem volt zökkenőmentes aznap. Mára már megszoktam, hogy egy egészséges félelem szüli ezeket az álmokat, de ennyi erővel ki sem tehetném a lában az utcára. Ugyanennyi rossz óment bármelyik álmunkban találhatunk, csak a repülésre különösebben odafigyelünk, mert némiképp ritkább az ember életében. Édesapám mindig azzal nyugtat a felszállások előtt, hogy "még soha egyetlen repülő sem maradt fent a levegőben" :-D

2014. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!