Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Akik értenek a repüléshez,...

Akik értenek a repüléshez, repülőterekhez, ez valoban igaz? Ha igen, miért? (lent)

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy ha valaki egy légitársasággal utazik, átszállással, es a végső helyre kéri a csomagját, akkor ez meg történhet.

Tehát a lenyeg hogy a csatlakozási jaratra mar feltettek a poggyászát, de az utas nem jelenik meg valamiért, akkor a gépről mindenkeppen le fogják szedni a csomagját.meg akkor is ha emiatt órákat késhet a gép.

Ez valoban igaz? Es miert van ez igy? Marmint 1 ember miatt miert kell a masik300-nak szivnia? Mi értelme?


2014. dec. 29. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági előírások. Csomag nem mehet utas nélkül. Pl. arra utalhat, hogy bomba van benne, és ezért nem akar az utas ott lenni.
2014. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, bomba veszély miatt. Volt már aki eljátszotta, érthető okoknál fogva ő nem akart a gépen lenni...
2014. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A pontos logika számomra sem tiszta, hiszen aki felrobbant 300 embert, az általában kész maga is meghalni.

És ha már bejuttatja a csomagtérbe a bombát (ami lássuk be nem olyan egyszerű, ma már elég szigorúak az ellenőrzések), akkor nem azzal fogja "elrontani" a tervét, hogy nem száll fel a gépre.

2014. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Legutóbb sérült bőröndöm miatt reklamáltam. A sorban előttem levő pedig azért reklamált, mert becsekkolás után beült a pizzázóba sörözni és lekéste a saját gépét. A csomagja pedig elment, kérte, hogy intézkedjenek...
2014. dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Azt hiszem, hogy a pontos válasz:Lockerbie.


Poggyász van, utas nincs.Ja, és a poggyász "ketyeg".Az eredmény egyértelmű.Egy még egyszer használható terrorista és egy felrobbantott 747-es.

2014. dec. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

# 4/5 Időpont ma 00:45


Ez is egy példa arra, hogy hol spórolnak.Elméletileg létezik és sok helyen be is tartják a dolgot.Nem tudom, hogy Te merre repültél, de Ferihegy nem régen eléggé szopott a biztonsági előírások megszegése/le sem szarása miatt.

2014. dec. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként is van olyan, hogy a csomag egyedül utazik. Tavaly én pl. Ausztráliába eljutottam, csak a bőröndöm nem. Pár nap múlva utánam küldték, így az a csomag nélkülem utazott.


Ezek szerint akkor a reptéren nem is kell annyira sietni. Ezt úgy értem, hogy a "final call" csak egy blöff, hiszen nélküled amúgy sem szállnak fel a poggyász miatt.

2015. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak fel kell szálljanak, mert ha te a vendéglőben fekszel az asztal alatt, akkor 300 utas nem várhat órákig. Viszont ha a csomagodat kezdik kikeresni, hogy kivegyék a gép hasából, az is hosszú idő egy forgalmas repülőtérnél.
2015. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!