Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az utolso pillanatban megvehet...

Az utolso pillanatban megveheto repulojegyek miert dragabbak?

Figyelt kérdés

A fapados legitarsasagok filleres osszegekert visz el europa nagyobb varosaiba, ha idoben foglalja le oket az ember.

A kerdesem az, hogy miert dragabbak azok a repulojegyek amik nehany oran, esetleg felnapon belul indulnak? Tegnap neztem peldaul a ryanair-nal, hogy a ma reggeli romai ut 40 ezer forint, mig ha egy hettel kesobb veszem, vagy egy honappal akkor csak 7 ezer. Nem az lenne a logikus, hogy az uresen maradt helyeket ''odadobaljak'' az embereknek, igy nem indul el nem-teljes kihasznaltsaggal? Ez nyilvan a legitarsasagnak is megerne, nem?


2015. jan. 8. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A logika az hogy az utolso pillanatban aki akar menni az nagyon akar es barmit kifizet. Aki erzekeny az arra az barmikor megy.
2015. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem érné meg, hiszen akkor sokan (akik rugalmasak) az utolsó pillanatban vennék meg a jegyet olcsón.

Ahogy az első írta, akinek azonnal kell mennie, nagyobb összeget is kifizet a jegyért.


Én is vettem már jegyet 60 ezerért Wizzairnél, egy olyan útvonalon, ahol normál esetben 15-20-ért lehet utazni.

Persze nem tetszett, de muszáj volt azonnal utaznom, így nem tudtam mit csinálni. De még így is ez volt a legolcsóbb jegy.

2015. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Masreszt szokott lenni tulfoglalas is, tehat be vannak azert biztositva az ellen hogy feligtelve menjenek a gepek.


De jol irja az elozo, ha utolso pillanatban lenne olcso a jegy, akkor SENKI nem venne meg elore, mert tudnad hogy kesobb jobban megeri.

Csak forditott arpolitikanak van ertelme.

2015. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!