Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha asztmás vagyok, és repülésh...

Ha asztmás vagyok, és repüléshez viszem a receptet, visszafelé külföldön nem röhögnek ki?

Figyelt kérdés

"Asztmás vagyok. Az inhalálókészülékemet felvihetem a gépre?

Igen, az utas nevére kiállított orvosi recept vagy gyógyszerészi igazolás bemutatása mellett."

innen olvastam:

[link]


illetve az IKEAs ISTAD műanyagzacskóba bele pakolhatom az inhalátort + a 100ml-es folyadékaim?


2015. jan. 23. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a recept dolog szerintem hülyeség, még akkor is ha a bud.hu-n van. A lényeg, hogy tartsd be a folyadékokra vonatkozó korlátozást. (1 l-es zacskóban 10x100 ml-es tartály)
2015. jan. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is asztmás vagyok, mindig nálam van az inhalálóm, és soha semmi receptet vagy orvosi igazolást nem kértek. Sosem foglalkoznak ezzel, pedig én elég sűrűn repülők oda-vissza Anglia és Magyarország között.
2015. jan. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha nem kértek semmit, pedig mindig bent van a kézipoggyászban az inhalátor is meg a gyógyszerem is.
2015. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!