Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » WizzAir - névelírás - szüksége...

WizzAir - névelírás - szükséges javítás?

Figyelt kérdés

Wizzair jegyfoglalásnál sajnos elírtam a nevem a következőképp:

Keresztnév: Mária

Vezetéknév: Nagy

helyett

Keresztnév: maria

Vezetéknév: Nagy

Tehát a keresztnevem kisbetűvel írtam, és nem használtam ékezetet.

Nem tudom, hogy így elfogadják e majd a beszállókártyám? Vagy módosítanom kell az utas nevét?



2014. szept. 3. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elfogadják. Szerintem. :)
2014. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez egész biztos, hogy nem probléma.
2014. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kisbetű-nagybetű nem számít, ékezetes betűt meg ha akarnál sem tudnál írni, nem fogadja el a rendszer.
2014. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

A Wizzair-nel az online check-in resznel lehetoseg van nevet vagy barmilyen mas adatot ingyen valtoztatni. Ez akkor is lehetseges, ha mar becsekkoltal. (Ujra) megnyitod az online becsekkolast, atirod a nevet es (ujra) kinyomtatod a beszallokartyat.

Egyebkent nem hiszem, hogy problema lenne a kis kezdobetu. Ha viszont biztosra akarsz menni es nem akarsz emiatt stresszelni, akkor par kattintassal ki tudod javitani.

2014. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A névváltoztatás nem ingyenes!
2014. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam megváltoztatni, rákattintottam a névváltozás-ra, de egyből fel akart számolni 27 e huf-ot!!!!

Hogyha a becsekkolásnál ki tudom javítani, akkor minden ok, de kérlek erősítsetek meg ebben, hogy nem lesz probléma. Köszönöm!

2014. szept. 3. 22:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogd már fel, hogy nem lehet ékezetes betűt írni egyáltalán! Csak ékezetek nélkül írhatsz (erre egyébként fel is hívják a figyelmedet, valószínűleg csak nem emlékszel rá). Az meg a kutyát nem érdekli, hogy kisbetűvel vagy nagybetűvel van írva a név. A lényeg az, hogy a te neved legyen.
2014. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem más nevére akarod a repülőjegyet átiratni, hanem csak a saját nevedet akarod kijavítani, így nem kell fizetni. Ékezetet nem tudsz használni, egyedül a kisbetűt nagybetűre változtatni.
2014. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés ugye csak vicc???


De ha véletlenül nem vicc...

Kis és nagy betű között semmi különbség, a beszállókártyán minden betűje nagy lesz a névnek.


Ékezetes karaktereket pedig nem is tudsz írni ha akarnál se.



Itt semmiféle elírás nem történt!!! De amúgy ha max. 3 karaktert tényleg elírsz még akkor sincs gond!

2014. szept. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Wizzairnél nem nagybetűsítik a nevet, de valóban teljesen mindegy.
2014. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!