Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen tapasztalaitok vannak...

Milyen tapasztalaitok vannak a fapados repülőgépről?

Figyelt kérdés

miben más mint a rendes repülő gép?

Tavasszal utazunk spanyolországba ugy dontottunk fapados repülővel megyünk,meg éri azt a csoppke árát is?

milyen tapasztalataitok vannak a fapadossal kapcsolatban?Ugyan olyan biztonságos mint a rendes?

(bocsi,ha hülyeségeket kérdezek,csak még nem hallottam rolla és érdekelne)



#repülés #utazás #Spanyolország #fapados repülőgép
2015. febr. 20. 21:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A felszállás jó dolog, olyan erőket érezni, hogy huhúúú :) :) Nekem nagyon jó érzés.
2015. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

" A repülőgép annyiban különbözik a hagyományos légitársaságok által üzemeltetetthez képest, hogy az ülések kiosztása szorosabb"


Ez sincs így. Utaztam Európán belül Alitaliaval és ugyanolyan kényelmetlen volt, ugyanolyan szorosan voltak az ülések, csak adtak egy pohár üdítőt...

2015. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mint a neve is mutatja, fapados, vagyis kanyarban szálka megy az ember fenekébe.
2015. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!