Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 16 évesen lehet-e már egyedül...

16 évesen lehet-e már egyedül repülni?

Figyelt kérdés
16 évesen már lehet egyedül repülni? Tehát szülői kíséret nélkül?
2015. febr. 28. 20:26
 1/5 anonim válasza:
kisebb korban is lehet, olyankor a légi személyzet vigyáz rád. szóval akár 7 éves korodban is feltehetnek gépre.
2015. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet, csak személyzeti felügyelettel. 16 évesen gondolom már az sem kell.
2015. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyi idős voltam amikor egyedül repültem és akkor utánanéztem 12 éves kortól lehet egyedül, az alatt kísérő visz el a gépig és valaki le is szed. DE ! Ez légitársaságonként eltér, viszont a 16 az már szerintem mindenhol egyedül utazós kor.
2015. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" kisebb korban is lehet, olyankor a légi személyzet vigyáz rád."


Nem minden légitársaság vállal ilyet. Aki igen az is csak sok pénzért.



Van ahol 12, van ahol 14 és van ahol 16 év az egyedül utazás korhatára. Ennél többet én még nem láttam sehol, valószínűleg 16 évesen már bárhol mehetsz egyedül.

2015. márc. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Légitársaságtól függ, pl. wizzairnél 14 éves kortól lehet egyedül, kísérő nélkül utazni.
2015. márc. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!