Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Néhány kérdés repüléssel...

Néhány kérdés repüléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval lenne néhány kérdésem,mivel lehetséges,hogy nemsoká repülnöm kell. Régebben repültem már, de még anno középsuliban és így mindent a tanárok rendeztek.


A kérdéseim:

1) Interneten megkeresem azt a járatot, amit szeretnék, megveszem a jegyet, gondolom utána elküldik nekem és egyszerűen kinyomtatom. Így van?


2) Ha lenne egy bőröndöm és egy laptop, akkor a laptopot felvihetem magammal a fedélzetre?


3) Mennyivel idővel szükséges a repülőtérre érkezni a járat indulása előtt,hogy mindent ellehessen intézni?


4) Ha a bőröndben rakok valamilyen cuccot (pl. vmilyen kenőcsöt), akkor az ugye nem probléma? Tehát nem fogják azt hinni,h csempészni akarok vmit? :D


Egyelőre ennyi lenne.


2015. ápr. 21. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

1: jegy már nincs, ha becsekkoltál akkor a beszálló kártyád kell nyomtatni, ha normális légitársasággal mész akkor nem kerül pénzbe az sem ha a reptéren csekkolsz be.

2: laptopot felviheted

3: általában 2 óra

4: bármit tehetsz a bőröndbe, kivéve kábszert és robbanóanyagot


+: ilyen kérdéseknél jó tudni hova akarsz menni és rendes légitársasággal vagy fapadossal vagy a szar wizzairrel

2015. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valszeg a szar wizzairrel :D Angliába az is megteszi, majd onnan tovább Skóciába ugyancsak a legolcsóbbal, amit találok.


Igen, akkor nem jegy, hanem beszállókártya. És a becsekkolás most hogyan történik?

Én mindig amikor középsuliban mentem, akkor úgy volt,hogy a reptéren leadtuk a bőröndöt, nálunk termett a beszállókártya, majd beszálltunk.

2015. ápr. 21. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha így történne akkor a wizz-nél pluszban kellene fizetni a reptéri check-in-nél.

Csináld meg az oldalukon, 30 napon belül az indulás előtt és nyomtasd ki a beszállókártyát így ingyenes lesz.

2015. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Wizzair egyáltalán nem szar, maximum a sznoboknak...

Kézipoggyászt csak 1 darabot vihetsz, szóval csak akkor viheted fel külön ha a börőnd feladott poggyász lesz.

2015. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!