Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Felvihetem a repülőgépre a...

Felvihetem a repülőgépre a security után vásárolt alkoholt?

Figyelt kérdés
Tehát miután már mindent leellenőriztek és már csak arra kell várnom, hogy beálljak a kapuba és felszálljak a gépre. Úgy tudom, ott lehet sok mindent venni, többek között alkoholt is. Ha ott veszek piát, felvihetem a gépre? És ha igen, meg is ihatom a gépen? Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. máj. 15. 19:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Meg lehet inni a gépen. De ha nem fapaddal mész, akkor egyébként is szolgálnak fel a gépen piát. Én most repültem srílankára, korlátlan sör bor tömény volt.


Viszont a kiütöd magad sztem nem túl jó taktika. Részegen utazni, pláne ha hosszú az út, nem túl jó ötlet. Egyébként is szenvedés az utazás, és ha már kezd elmúlni a pia hatása, csak fokozottan fogod érezni.

2015. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!