Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha Bécsből 10:40-kor indul a...

Ha Bécsből 10:40-kor indul a repülő, akkor elég, ha a buszom 09:50-re ér be a reptérre?

Figyelt kérdés
Be tudok csekkolni ennyi idő alatt? Nagy kapkodás volna? Vagy hogyan, mivel tudnék hamarabb kiérni Bécsbe? Nem találok elég korán érkező busz vagy vonatjáratot, bár nem is vagyok túl gyakorlott a keresésükben...
2015. máj. 19. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég. 1,5 óráva indulás előtt minimum legyél a reptéren, még Európán belüli járatnál is. 30 perccel indulás előtt lezárják a kapukat már, tehát neked 20 perced lenne mindenre, ami egyenlő a nullával.
2015. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd maximum mész a következő géppel.

Hasonló helyzetben én 4-5-6 órával előbb kiérek a reptérre, ha a busz Bp-ről indul azzal útközben bármi lehet, de akár egy baleset is. Én inkább várok e reptéren.

2015. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Elég
2015. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég. 10:40-kor indul a gép, de mikor van a becsekkolás meg kapuzárás meg ilyenek? Vagy mi van ha útközben kicsit nagyobb a forgalom, vagy a sofőr spórolja a benzint és késik 10-20-30-40 percet a busz?
2015. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kissé kockázatos 50 percet hagyni. Ugyanakkor például wizzair-nél=ryanair-nél én csak kézipoggyászt szoktam vinni. Fél órával a gép kigurulása előtt szoktam érkezni. (Tehát messze nem érdekel, hogy mikor zárják a kapukat.) Amin fenn lehet akadni, az a tömeg az átvizsgálós kapuknál. Ha feladandó poggyászom lenne, talán tartanám a két órát kigurulás előtt.
2015. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 50 perc nagyon kevés, főleg, hogy az úton lehet dugó, vagy bármi közbejöhet..
2015. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!