Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Megoldható lenne?

Megoldható lenne?

Figyelt kérdés
Elszeretnék menni Amerikába 1-2 év múlva ,ha minden úgy alakul... A kérdés az,hogy a kutyámat magammal tudom e vinni a repülőn?

2015. jún. 14. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Van 1-2 éved, hogy utánajárj annak, hogy te, hogy tudsz kimenni, hogy legálisan boldogulhass. A kutyád csak másodlagos. De ennek is utána tudsz nézni.
2015. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja jólvan értem köszi minek kommentelsz ha nem a kérdésre válaszolsz?

Utána néztem már aminek utána kell ... De erre még konkrét választ nem kaptam ennyi. És a kutya elsődleges mert ha nem tudom magammal vinni akkor minden sztornó.

2015. jún. 15. 01:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig elég jól leírta az első..

Ki tudja milyen karantén szabályok lesznek 2 év múlva? Tehát értehtő, hogy neked kell majd utánna járni.

Itt van egy kis infó:

[link]

Plusz a link alján van egy angol link is, ott jóval pontosabban leírják.

A légitársaságok általában szállítanak kutyát, de amikor foglalod a jegyet, neked kell megbizonyosodni, hogy az adott légitársaság szállít-e kutyákat is.

2015. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

Mégis milyen választ vársz? Nem, hogy 2 év, de fél év alatt is sokat változnak a törvények, szabályok.

Ha annyira utánajártál volna, akkor tudhatnád, hogy állatot szállítani nem csak időigényes, hanem sok pénzbe is kerül. Arról nem is beszélve, hogy már az első nap akadályokba ütköznél. Ha illegálisan mennél ki, akkor esély sincs, hogy kutyát magaddal vigyél. De nem csak kutyát, bármiféle állatot. HA legálisan mész ki, akkor elsőkörben a szállásoddal lesznek a gondjaid. Sok szállás állatmentes.

Szóval nem megsértődni kell, hanem 1-2 év múlva megnyitni a googlet, és minden lehetséges szabályt, törvényt, követelményeket elolvasni, utána járni. Nyilván 1-2 év múlva már lesz társalgási szintű, nyelvvizsgád, így kimondottan angol nylevű, hivatalos oldalakat nézel, hivatalos helyekre telefonálsz, és nem a gyakorin érdeklődsz.

Arra meg, hogy másodlagos az eb. úgy értettem, hogy nem ez az első amit megkell oldanod. Előbb a saját ügyedet kell megoldani. De nyilván ezt még nem fogod fel, így szerintem neked egyenlőre stornó lesz az amerikai út.

2015. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves Első és Utolsó kommentelő,

te milyen alapon bíráskodsz más felkészültsége, anyagi helyzete, és tudása felett? Honnan tudod, hogy a kérdező mennyit szán erre az útra, és hogy mik a körülményei? A kérdése az volt, hogy vele tarthat-e a kutyája. Nem az, hogy ő hogyan juthat ki Amerikába. Valószínűleg van valami alapja, hogy felteszi a kérdését, nem csak úgy heccből, mindenféle papír nélkül, üres zsebbel utazgatna. Te erre nem gondoltál? Mert azon kívül, hogy megtudtuk, SZERINTED nincs pénze és legalitása, érdemleges választ nem tudtál adni a kérdésre.

Kérdező: én Tokyoba vittem a kutyám, annál bonyolultabb nem lesz, és ne aggódj, a karantén/állategészségügyi szabályok nem változnak havonta:) Szóval ha pl J1-es vízummal mész ki, akkor (ha jól tudom), a szükséges oltásokat kell beadatni, valamint vértesztet és útlevelet kell csináltatni a kutyának kiutazás előtt. A repülőn 5 kg-ig szállíthatod magadnál, szigorúan szállítóketrecben, ha annál nagyobb, akkor sajnos csak a poggyásztérben utazhat (javasolt az útlevél mellé altatót is rendelni:) De erre még van bőven időd. Én sem megyek sehova sem a kutyám nélkül:)

2015. okt. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!