Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szeretném a barátnőmet meglepn...

Szeretném a barátnőmet meglepni egy Londoni úttal. Hallottam hogy vannak olyan fapados járatok amivel reggel odautazok és aznap jöhetek is vissza, csak egy villámlátogatás, nincs sok pénzem. Mennyire megoldható ez vagy mennyire költséges mégis?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az számít, hogy mikor akarsz menni, mert minél későbbi időpontot foglalsz le, annál olcsóbb, mintha mondjuk a jövőhéten szeretnél repülni. De ha felmész az adott légitársaság honlapjára, ott be lehet állítani az esetleges indulási és érkezési dátumot és kiírja, hogy mennyibe kerülne.
2014. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Van lehetőség 1 napon utazni. Mondjuk reggel 6-kor indul a gép (vagyis már hajnali 4-kor kint kell lenned a budapesti reptéren) ami angol idő szerint 7 óra 30.kor már Lutonon is van. Az utolsó Lutoni járat 20.25 kor van (vagyis este fél 5-kor már kint kell lenned Lutoni reptéren)

Na most ha azt veszem, hogy a reptérről be akarsz menni Londonba akkor buszra 1 óra 40 perc utazást is felszámolhatsz. Ha reggel fél 8-ra leszáll Lutonra, és szerencséd van akkor eléred a reggel 8.15 órás buszt ami bevisz Victoria Coach Station-ra. Ez a busz 10-re ér be. Onnan legkésőbb vissza kell jönnöd a 15.20-as busszal. Olyan 3 órád maradna Londonra ami 1 napi kirándulásra kevés. Inkább 1 éjszakát maradjatok, mert így nem éri meg..Végi kell rohannotok, semmit nem fogtok látni, és végig tök ideg leszel, hogy le ne késsétek a buszt vagy vonatot vagy repülőt.

2014. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A Ryanair, Wizzair oldalakon nézz szét, a jegy kijöhet 20-25e Ft/fő áron, reptérről bejutás+tömegközlekedés kb. 10e/fő. Szóval kb. 50e/fő-vel lehet számolni. Szerintem egyébként érdemes egy éjszakát kint tölteni.
2014. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Én még Prágába sem indulnék el úgy hogy az aznapi géppel jövök vissza. Ez nem egy jó kirándulás, hanem rohanás és stressz lenne.
2014. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
huhúú, egyet aludjatok ott, mert az kemény érzés mikor ülsz a buszon ami visz Lutonra, de még csak Londonban vagy egy dugó közepén, és mindjárt nyitják a kaput beszálláshoz :)
2014. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha mindenképpen egy napra akarsz menni, akkor érdemesebb a Ryanair-rel Stansted-re én onnan vonattal be a városba.
2014. jan. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2014. jan. 22. 12:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon zsúfolt lesz a program és meglehetősen fárasztó. Ráadásul nincs sok idő városnézésre. Azt tudom ajánlani ,hogy szálljatok meg 1 éjszakára.


Ha kell , tudok segíteni keresni olcsó szállásokat , repülőjáratot .

2014. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én voltam már ilyen egy napos repüléseken sokszor, egyszer Londonban is. Az konkrétan kb. 4-5 ezer forintba került, de persze én akkor mentem mikor olcsó volt a jegy. Drága repjegy és buszjegy esetén tényleg lehet akár 50000 is, annyit szerintem nem ér, vagyis akkor már inkább több napra menj!


Amúgy egy nap elég arra, hogy a főbb látványosságokat kívülről megnézd és kicsit vásárolj.

2014. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Semmi értelme nincs így elindulni. A Londonon belüli utazgatás olyan hosszadalmas, hogy az égvilágon semmit nem tudnátok megnézni, maximum megérkeztek a repülővel, bevonatoztok, megnézitek az állomást, aztán lehet is visszajönni, mert eltelt az idő... tényleg semmi értelme
2014. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!