Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A British Airways-en kényelmes...

A British Airways-en kényelmesebbek, párnázottabbak az ülések, mint a fapados járatokon? Bp. -London viszonylat érdekelne. Ilyen rövid távra is jobb gépekkel repülnek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 22:48
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
A seggem nem bírja az ülést.
2015. jún. 20. 16:58
 22/34 anonim ***** válasza:
20 percenként, félóránként mászkálj néhány percet. 2 és fél óra nem nagy kunszt. Ausztrália, vagy Japán ma már engem is megviselne.
2015. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Volt olyan utam turistán, gép-indulástól érkezésig 27 óra. Majd bele halltam. Ezen a reptéri várakozások sem sokat segítettek.
2015. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Na, végre megvan a válasz!


Dear Judit Thank you for writing to us. Contoured leather seats are all leather shaped seats. Shown below are the leather seats in Euro Traveller. ( [link] Kind regards

2015. jún. 26. 17:01
 25/34 A kérdező kommentje:

Tehát akkor mégiscsak jól értelmeztem, hogy contoured, annyi mint: formázott.

A feji része állítható ezeknek az üléseknek, szóval azért mégsem olyan, mint a fapados. Nem tudom persze, hogy ezzel az extrával mennyivel kényelmesebb az utazás, de egyszer tényleg ki fogom próbálni.

2015. jún. 26. 17:04
 26/34 A kérdező kommentje:
Mondjuk az, hogy valódi bőr, nem izgat annyira, főleg, hogy a bőr inkább hideg. Hűvösebb, nem annyi a hőmérséklete, mint a környezetének.
2015. jún. 26. 17:08
 27/34 A kérdező kommentje:
Persze, ha rendesen fűtenek, akkor nem számít.
2015. jún. 26. 17:08
 28/34 anonim ***** válasza:

Hát - nem tudom miért válaszoltak kissé furcsán (shaped).

A képen nem úgy látom, hogy a fejtámla állítható lenne. Ez egyébként is csak azt jelenti, hogy két oldalt két füllel valamennyire rögzítheted a fejedet, hogy ne guruljon jobbra-balra.

A háttámla 10-15 fokban állítható, kivéve ahol pont mögötte van pl. a wc.

Mindenesetre rajtad inkább a 20 percenkénti rövid séta segít.

2015. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Nekem is rögtön feltűnt, olyan furán van fogalmazva. Valahogy nem angolos. Az is lehet, hogy valami külföldi válaszolt...

Végülis egyik barátnőm Amerikában telefonos ügyfélszolgálatosként(!) dolgozott az átlagos angoljával.

2015. jún. 26. 17:41
 30/34 A kérdező kommentje:
Azt a honlapjuk írja, hogy állítható a fejtámla.
2015. jún. 26. 17:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!