Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A British Airways-en kényelmes...

A British Airways-en kényelmesebbek, párnázottabbak az ülések, mint a fapados járatokon? Bp. -London viszonylat érdekelne. Ilyen rövid távra is jobb gépekkel repülnek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 22:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a két fül állítható - ott, ahol a varat van, úgy 20-30 fokban behajlítható.

Viszont elég sűrűnek tűnnek az ülések, azaz a lábadnak nem sok helye van. Igaz, ez a fapadosokon is így van, sőt lehet, hogy sűrűbb...

2015. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Már nem azért, de akik szerint pont ugyanolyan a turista osztály a BA-nál, mint a fapadosnál, azok utaztak egyáltalán BA-val? Vagy csak hallomásból írták az inkorrekt infót? Meg hogy bőrrel szegélyezett az ülés? Mikor valódi bőrből van?

Minek írnak választ olyanok, akik nem is utaztak még BA-val?

2015. jún. 27. 16:58
 33/34 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy próbáltam segíteni. Nem gondoltam, hogy a legfontosabb problémád, hogy tényleg bőr ülések vannak a BA-n, amit a kapott válasz alapján sem hiszek - mármint, hogy turistán. Csakugyan régen utaztam a BA-n, egyéb járatokon viszont kb. 150-200 ezer kilómétert - lehet, hogy többet, hirtelen ennyit számoltam össze(vagyis mégis: beleértve a BA-t is). Minden jót Neked.
2015. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Bocs, tévedtem (csak az odautakat számoltam és csak a hosszabb utakat). Csak a hosszabb utakat -5 ezer kilóméter feletti- összeszámolva 358 ezer km, ezt is a distance calkulator segítségével, azaz a legrövidebb Budapest-célállomás útvonalat számolva.
2015. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!