Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mozdulatlan repülő BP-en a...

Mozdulatlan repülő BP-en a levegőben? Egy hete a keletibe tartva vonattal láttam mikor épp állt a vonat hogy egy mozdulatlan rózsaszín lila tehát wizzair gép van a levegőben

Figyelt kérdés

Nem mozdult, nem sokkal később ment arra mégegy repülő, tehát így mégjobban látszódott hogy a másik pedig áll éls nem mozog. Elég magasan volt ez is, akkor arra gondoltam esetleg lehet nekik (wizzair) egy makett szerűség amivel reklámozzák magukat? Viszont oszlopot vagy hasonlót nem láttam amin állna ill furcsa lenne hogy annyira magasan ki lehetne tenni egy makett gépet. Valaki esetleg látta már ezt vagy valami ötlet mi lehetett?


Kőbánya felső és a keleti között történt, ahogy megy be a vonat a keletibe . A jobb oldalon



2015. aug. 5. 17:24
1 2
 11/14 Klapni válasza:

Sajnálom a válaszolókat. Bizony én is láttam kétszer is egy katonainak látszó REPÜLŐGÉPET, ami egy helyben lebeg. Zuglóban történt. Mind a kétszer álltam, és azért tűnt fel. A második alkalommal viszont szemben mentem a repülővel, de hirtelen megálltam. és akkor is lebegett. Biztosíthatok mindenkit, hogy épeszű vagyok! :)

Épp erre kerestem rá a neten, és így keveredtem ide...

Miért ne lehetne már ilyen szerkezet. Attól még létezik, hogy mi még nem tudunk róla... Volt már a történelemben ilyen eset nem is kevés. :)

2016. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Klapni válasza:

Szerintetek 6 év alatt meddig juthattak?

[link]

2016. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

# 11,12


A kérdező egy Wizz gépről beszél... Nem egy katonai repülőgépről.

2016. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én is láttam már úgy hogy egyhejben lebegett és nagyon érdekes. Kellene erre valami tudományos magyarázat mert itt a szkeptikus kommentelőnek a válasza jelen esetben pont nem kielégítő.
2018. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!