Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Fosok a repüléstől, de mennem...

Fosok a repüléstől, de mennem kell! Mit tudtok javasolni hogy legyőzzem a szorongást?

Figyelt kérdés

2015. nov. 2. 19:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Utazas elott rakj fel pelenkat es mikor leultel a gepen,fujj egy kis legfrissitot:〕
2015. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Fel kell ismerned, hogy a halál nem olyan rossz dolog. A halál csak annak rossz, aki túléli az elhunytat.

Tekintheted ezt egy lehetőségnek is: egy zuhanó gépen akkora adrenalinfröccsöt kapsz, hogy az életed legnagyobb élménye. És az is megnyugtató tud lenni, hogy nem egyedül halsz meg, hanem körülötted mindenki.

De ez úgysem fog megtörténni. Jó utat.

2015. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz a repüléstől, akkor van konkrét oka is, hogy miért félsz. A repüléstől nem lehet félni. Tedd fel magadban a kérdést, hogy mitől félsz, és találj rá megoldást, hogy leküzdd AZT a félelmet.

Legtöbben attól félnek, hogy lezuhannak, és a zuhanás az kegyetlen halál előtti állapot. De gondolj arra, hogy tömegközlekedéssel hamarabb érhet baleset, mint repülőn.


Mást ezzel kapcsolatban nem lehet javasolni. Nyugtatót semmiképp ne vegyél be, esetleg természetes relax bogyót. Vigyél magaddal valamit, ami leköt, kerüld azt a helyzetet, amit kevésbé bírsz.


Te irányítod az elmédet, nem fordítva. Az történik, amit te akarsz.

2015. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Javaslom olvasgass statisztikákat, hogy mennyi esélyed van lezuhanni és mondjuk autobalesetben meghalni.
2015. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
*autó
2015. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Majd figyeld a többieket, hogy mennyire unják az egészet. Aztán rájössz, hogy hé, ha 100+ ember körülöttem ilyen nyugodt, akkor én mitől féljek?


Vagy csak összeszorítod a fogad, és kibírod. Ha bármi gond lenne, úgyse tudnál ellene mit tenni :D

2015. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Ha nem szedsz gyógyszert,és nincs vérnyomásproblémád sem,akkor jó sok alkoholt kérj a stewardesstől. Nem olcsó,de oldja a stresszt.
2015. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonimalkoholista válasza:
Xanax, fosol tőle mindenre
2015. nov. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Sz.rd le az egészet. Nem tehetsz semmit sem. Ha pont akkor fogtok lezuhanni, akkor sem tehet semmit, akkor le fogsz zuhanni (amire k .rva kevés az esély). És akkor mivan? Jobb idegesen lezuhanni, mint nyugodtan?? Nem értem az miért lenne jobb. Egyszerűen izgulj amiatt, ami rajtad múlik. Amin nem tudsz változtatni, azt sz.rd le!
2015. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 mindentudo22 válasza:
En is ugyan igy voltam az elsö repulesemnel! Egyszeruen csak feltem a halaltol. Mai napig szorongok de csak meg nincs a levegöbe utana mar elvezi az ember föleg ha van zened vagy varmi ami le tud kötni. Olyan mint ha vonaton ulnel de meg olyanse! Azota 10- szer repultem gond nelkul ha jo idö van akor meg elvezni is fogod! Jo kis adrenalin mikor hejböl kilövi magat!:D
2015. nov. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!