Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A wizz Air társaságnál van...

A wizz Air társaságnál van kerozin felár?

Figyelt kérdés

Sziasztok, néhány nappal ezelott vettem jegyet + szálást Londonba és vissza a Wizz Air / Wizz Tours társaságnál és online check-in-t használtam így elméletileg mindent kifizettem és elintéztem. De a szuleim felhívták a figyelmem hogy bele e lett számolva a kerozin felár. Bárhol is nézem, sehol nem látom azt hogy ezt ki e fizettem vagy kell e még helyben a reptéren ilyet fizetnem.


Koszi mindenkinek a választ


--


Ami még mellékes kérdés lenne, hogy cigaretta dohányt milyen mértékben lehet átvinni magammal beleértve egy kicsi cigaretta csavaró ezkozt mi egy kicsi fém doboz.



2015. dec. 28. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs kerozin felár.

A cigi mennyiség attól függ hova utazol.

2015. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy London, akkor 800 szál vagy 1 kg dohány.
2015. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Nincs kerozin felár.


A kerozin felár a hülyék adója, és az utazási irodákban szedik.

2015. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a szüleid még az őskorban repültek amikor még a másik irányba folyt a Duna...


Manapság online repjegy vásárláskor minden bele van kalkulálva a fizetendő összegbe.

2015. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek.


Szuleim amit mondtak az o szuleik repultek nyáron gorogorszagba utazásin keresztul.


Ha úgy veszuk a Wizz tours is utazási iroda akarna lenni, de iszont mindent online csináltam ezek szerint, a kerozinos baromságot már nem fog kelleni fizetnem.


Még ami megfordult a fejemben és pár kérdést és választ láttam már ami a kis kézi pongyászt illeti, mink "iskola" táskával megyunk, egyikunké szélességben 2-3 centivel nagyobb, de ha csak a oldal varrsát nézem akkor nem nagyobb, és erre olyan választ találtam ha a táska anyagból van (vagyis nem kemény falú) akkor azt bele lehet préselni a keretbe ahol nézik a méretet. ez igaz vagy nem? mert sajna akkor más táskánk nincs :D

2015. dec. 28. 14:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Wizztours-nál a nagy kézipoggyász is benne van az árban, annak a méreteid nézd!
2015. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, most ránéztem mégegyszer úgy látom már valóban csak a kis kézipoggyászt tartalmazza, amikor én foglaltam, akkor még a nagy volt benne, de úgy látszik időközben visszavették. Kár, mert ez egy nagy előny volt náluk.
2015. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva ha nem merev, akkor simán bele tudod tenni a keretbe.
2015. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még egyszer koszi mindenkinek, orulok hogy léteznek ilyen segítokész emberek. Buék :-)
2015. dec. 28. 18:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi az a kerozin felár??


A wizzairnél meg amúgy mindenhol máshol is annyit kell fizetni amit a végén kiír. Nem kérhetnek el később, a reptéren se extra pénzt ha csak nem akarsz extra szolgáltatást igénybe venni.

2015. dec. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!