Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Írnátok tapasztalataitokról a...

Írnátok tapasztalataitokról a LOT (Budapest) -Varsó-New York desztinációjával kapcsolatosan? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Géptípus (gondolom Dreamliner),túristaosztály komfortos-e, ár/érték arány, pontos repidő Varsó-NYC viszonylatban, csomagjaitok kezelése...Ilyesmik érdekelnének + általános tapasztalatok a LOT-ról (én nem hallottam rosszakat), illetve minden egyéb ami eszetekbe jut az útról, köszönettel veszem.
2015. dec. 28. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt is milyen sokszor megírtam már... turistaosztály sohasem komfortos, a kaja mindig pocsék (vagy legalábbis annak érzed mert a kabin túlnyomása letompítja az íz érzékelést). Ugyanakkor mindössze tíz óra az életedből, teljesen mindegy milyen, ár és menetrend alapján válaszd hogy kivel repülsz. Tehát, ha csak lehet (Budapestről általában nem lehet...) ne kelljen hajnalban felkelni és ne kelljen egy csomót várakozni átszállásnál.
2015. dec. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A hobbim nyomán nagyon fontos számomra a típus (ezért is kezdtem ezzel, lehetőleg Boeing 787-tel mennék majd ezért írtam a LOT-ot), mivel annyira nem elterjedt még ezért ott talán nem nyomorgás annyira a túristaosztály(?)

A bőröndöt azért említettem direkt specifikusan, mert sok olyat olvastam, hogy az Air France pl. rendre elkeveri.

Fogalmam sincs mennyien járnaak NYC-be Varsón át, de szerintem lenne értelme. Szóval nálam nem csak az ár/időpont számít, bár fő szempont, de ha pl. két társaság marad majd a rostán tudni szeretném melyikre bökjek véglegesen.

2015. dec. 29. 15:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, a kaja nem érdekes, minimálisan eszek repülőn és azt is megoldom magam, legfeljebb folyadékot iszok. Szóval kicsit más a preferencia mint a nagyátlagnál, pl. az étkezés a fedélzeten téma eszembe se jutott.
2015. dec. 29. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Hehe. Aki azt hiszi hogy az amúgy valóban gyönyörű új Dreamlineren nem nyomorgós az economy az úgy pofára esik hogy nem igaz. 16.9" szélesek az ülések! Tudod te milyen rohadt kevés az? A Wizzair 18", a Ryanair 17", a BA Jumbo Jet 17.5".
2015. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!