Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nagyon félek a repüléstől,...

PoppyBaba kérdése:

Nagyon félek a repüléstől, mit tegyek?! Többi lent!

Figyelt kérdés

Pár hónapja úgy terveztem, hogy kiutazok egyedül Amerikába a rokonaimhoz. Mivel már repültem, ezért eleinte nem nagyon féltem, gondoltam nem is jön össze. De most hogy már lassan kéne nézegetni a repülőjegyeket, már kezdek parázni. Tudom hogy az interneten utána lehet olvasni, de kikérném a véleményetek, legfőbbként azoknak, akik sokszor repülnek üzleti vagy egyéb út miatt. Nagyon köszönöm előre is!:)

14/lány



2016. jan. 4. 17:02
 1/7 anonim válasza:
53%

1. Menj hajóval.

2. Vegyél be előtte nyugtatót és alud végig az utat.

2016. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nyugtatót és a B6-ot ajánlom. Én stresszeltem és emiatt voltam kicsit rosszul.
2016. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt kísérőt is időben kérned, mert ilyen hosszú repülőútnál kötelező a kísérő. Egyedül 14 évesen nem repülhetsz, ezért ha nem megy veled senki, akkor időben kell kérned kísérőt. Félni meg nem kell, főleg, hogy repültél már. Legyen könyv, vagy zene és foglald el magad a repülés alatt
2016. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Én úgy szoktam csinálni, ha valamitől tartok, akkor azt lehetőleg nem csinálom. Ilyen egyszerű.

Ne repülj, és nincs gond.

Valószínűleg idehaza is el fogod tudni tölteni az idődet.

2016. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)

3.- tudom, mindenféleképpen lenne kísérő!:)

2016. jan. 4. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
A félelmed alaptalan. Nem a repülés a veszélyes, hanem a lezuhanás. Azt kerüld el, és minden rendben lesz.
2016. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 macska28 ***** válasza:
78%
A félelem ellen tudással lehet védekezni. Szerintem olvass utána a repülés technikai hátterének, tanulj kicsit a repülésről, ismerd meg a repülőgép működését és az sokat segít. Ha a repülőtér közelében laksz, utazz el oda, nézz fel-le szálló repülőgépeket, ez is sokat segíthet. Nézz repülős videókat a neten, nézz képeket repülőgépekről, olvass a repülés történetéről. Ha ez sem segít, akkor keress stresszoldó módszereket, olyat, ami nálad is működik. Ha ezek sem segítenek, esetleg menj pszichológushoz. De ha olvasol a repülésről, vagy annak a történetéről, akkor valószínűleg meg fogod szeretni a repülést, és élvezni fogod az utat.
2017. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!