Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hány repülőjegyre lenne...

Hány repülőjegyre lenne biztosan/minimum szükség a lent részletezett világkörüli úton? És minimum hány Ft menne el csak repülőjegyekre?

Figyelt kérdés

Minimum hány Ft-ba kerülnének csak a repjegyek úgy, hogy a lehető legkevesebbet kell légiutazni, illetve melyik városból melyikbe érdemes? (lehet repülni több városból és -ba Európa és Amerika között)


Ha csak Európában maradsz, úgy nyilván fel se merülne a repülős kérdés (nemrég hallgattam egy jó előadást arról, hogy vki csak stoppal bejárta Dél-Európát), de az óceánokon (vagy inkább felettük) is muszáj átjutni egy világutazónak...

(kontinensen belül amúgy is szárazföldi úttal számolnék, hiszen pl a dny-franciaországi Perpignan-ból se fog senki úgy menni az ék-spanyol Barcelonába, hogy előtte Párizsba jut és onnan repül - ehelyett lineárisan jöjjenek a földrajzilag is egymás után logikus helyek)


Hogy honnan hova mennék, ahhoz idézem az egyik komimat (amit egy korábbi saját kérdésem alá írtam):

"Mit szóltok mondjuk ahhoz a tervhez, hogy először eljutni Amerikába, a kontinens országainak végigjárása (É-D) után #csendesóceániszigetek, Új-Zéland, Ausztrália, Távol-Kelet (Japánt és a DK-Ázsia melletti szigetországokat is beleértve), aztán Ázsia többi része, majd K-Európán át haza..."

(az idézetnél jogos észrevétel, hogy nem írtam Amerika elé európai utat, illetve kimarad Afrika is a világkörből - nos, hasonó útvonalról már olvastam más 1 évig tartó útját, ha lenne rá pénzem se akaárnék egyhuzamba még hosszabbat; a "világút" után talán könnyebben eljön az esély egy európai és/vagy afrikai útra, mint mondjuk Amerika megismétlésére, utóbbi "kicsit" messzebb van)



2016. febr. 17. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Nem lehetne megfordítani a nagy tervedet, és megmondanád mennyi pénzed van? Kicsit lerántanák a tervedet a földre.


Tudod, csak azért, hogy te filozofálgass még egy kicsit, nem szívesen dolgozom...

2016. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Már ne is haragudj,de ha valaki ennyit nem tud elintézni,az inkább ne menjen világkörülire!Mármint ehhez az egészhez ránk nincs semmi szükség,ugyanis a jegyárakat te is ugyanúgy meg tudod nézni a neten mint mi,illetve most komolyan,egy útvonaltervet sem tudsz összeállítani,mi mondjuk meg a neked az hogyan mikor merre menj?!

Ez az egész kérdés olyan komolytalan,hogy szinte kommentet sem érdemelne!

Kb mintha az után érdeklődnél,hogy te házat akarsz építeni,de hogy néz ki egy tégla meg mennyibe kerül?!

2016. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már ne is haragudjon se az első se a második válaszoló, de ne higgyétek h teljesen korrektek vagytok... DE IGEN, TUDOK ÚTVONALTERVET ÖSSZEÁLLÍTANI, a párom bármikor tanúsítja h magam terveztem merre vezetek otthonról a tavalyi közös belföldi nyaralásunk helyszínére. ugyanezt persze, hogy megcsinálnám légi verzióban is (apukám is le tudta szervezni az összes gyerekkoromban történt nyaralásunkat), csak megvolt az a naivelképzelésem ezen az oldalon h mindenki csak 1-2 dolgot ír, szemben azzal h egyedül az összes ezeregy dolgot kéne csinálnom... köszönöm h lehetek őszinte (ha már amúgy is anonim ez az oldal), remélem nem adtam okot az első 2db kominál durvább válaszokra is...
2016. febr. 17. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Naivan írtad le a kérdést nem tudom miért akadtál ki a válaszokon.

Én magam nem mennék repcsivel, mert drága pl. alapból drága ha csak egy útra veszel jegyet, hacsak nem fapadossal repülsz. A légitársaságoknak egyébként vannak világkörüli jegyei keress rá neten (angolul).

Én magam inkább hajóval mennék, kényelmesebb és olcsóbb is. 40-100 napos utak vannak, tényleg eljutsz minden kontinensre az árban meg benne van a kaja és a szállás is.

2016. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es választ KÖSZI! :)))

nem is a tartalmukon akadtam igazából ki (csak ne az a leszóló stílus lett volna - mondjuk az is jogos lehet h 1 anonim oldaltól mit vártam)

2016. febr. 17. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!