Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aki repülővel utazik az az...

Aki repülővel utazik az az ember mind dolgozik? Egy sem munkanélküli?

Figyelt kérdés

Szerintetek akik repülővel utaznak azok az emberek mind dolgoznak?


Kezdjük ott,hogy a repülőjegyért fizetni kell ami nem annyiba kerül mint egy vonatjegy Budapestről Székesfehérvárig. Ott járonk ugye,hogy fizetni kell a repülőjegyért. Namost fizetni az tud akinek pénze van. Kinek van pénze? Hát annak aki dolgozik. Mert ha az ember nem dolgozik nincs pénze. Esetleg kap segélyt.


Az a kérdésem,hogy akiket a reptéren látunk fel le szállni a repülőre/repülőről tehát utazik az mind pénzes és dolgozó ember? Van olyan utas aki nem dolgozik,segélyt kap és szokott repülővel utazni?


Én spec dolgozok , ki tudnám fizetni a repülőjegyet de nem szoktam repülőn utazni mert nincs hova.

De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.


Elnézést a hülyén megfogalmazott kérdésért,de kíváncsi vagyok rá.



2016. márc. 12. 16:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mert ha az ember nem dolgozik nincs pénze.


Már itt megbukik a logikád.

2016. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Repülővel utaznak gyerekek is. Biztosan nem dolgoznak, és saját pénzük sincs.

De maradjunk a felnőtteknél. Ki tudja milyen okból kell kiutazni valahová (nem csak nyaralni vagy üzleti útra lehet menni), és valakinek lehet félretett pénze, amiből erre fordít valamennyit.

Örökölhet is egy munkanélküli, illetve élhet a megtakarításából is.

2016. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyik haverom már akkor utazott repülőn mikor még nem volt munkahelye mert kapott a szüleitől, nagyszüleitől pénzt repülőjegyre. Egy másik haverom már gyerekkorában is utazott repülőn mert megvették a szülei a repülőjegyet. Unokatesómék még tanulók voltak mikor repültek Angliába nyáron. Ösztöndíjat nyertek vagy a szülők fizették.

Nem kell ahhoz hogy dolgozó legyél, ha van aki kifizeti neked a repülőjegyet. Ha dolgozol akkor se kell gazdagnak lenned mert szezonon kívül 20-30 ezerért vannak retúr jegyek európán belül.

Aki segélyeken él annak kisebb gondja is nagyobb mint hogy utazzon.

2016. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Sokan munkából utaznak (mennek az adott cég másik országbeli partneréhez) még többen pedig turisták, akik a szabadságukat töltik el azzal, hogy elutaznak megnézni más helyeket.


Ezenkívül lehet természetesen munkanélküli is, aki tett félre magának pénzt, és most utazgat belőle, lehetnek egyetemisták, friss végzősök (ez inkább külföldön divat, hogy halaszt egy évet / végzett az iskolában, és kap elég pénzt a szülőktől, hogy egy évet világot lásson, utazzon).


Ha van rá elég pénzed, próbáld ki. Nem kell messze menni, már pl egy görögországos utazás, vagy németország, vagy franciaország is tud ám nagyon nagy élményeket biztosítani a "heverek a szállodában" élményen kívül is (amivel szintén nincsen baj, akinek az tetszik :) )

2016. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A nyugdíjasokat mindannyian kifelejtettük. Pedig ők is utaznak szép számmal, főleg külföldről ide.
2016. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

Voltam munkanélküli, és rengeteget repültem közben. Igaz, ez az 50-300 forintos repülőjegyek korszakában volt.

De csak hogy tudd, manapság is vannak repülőjegyek olcsóbban, mint amennyiből elvonatozol Budapestről Fehérvárra.

2016. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, fapados járatokra Európán belül 3-5 ezer forintos jegyeket is ki lehet fogni. Olcsóbb, mint a teljesárú vonatjegy az IC-re.:-)
2016. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy "aki boltba jár, az mind dolgozik?"..


Repültem már úgy, hogy munkanélküli voltam, és nem, segélyt sem kaptam. Sok nyugdíjas utazik, ahogy előttem is mondták, illetve sok egyetemista. Rajtuk kívül a többség dolgozik valószínűleg. Olyan furcsa hogy ennyi dolgozó ember megengedheti magának a repülőjegyeket vagy mi? Manapság már egyáltalán nem luxus a repülés.

2016. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

"Mert ha az ember nem dolgozik nincs pénze."


A magyar átlagembernek többnyire akkor sincs, ha dolgozik.

2016. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

10 ezerből jártam meg oda-vissza Londont.

Kb a Balatonra levonatozni vagy buszozni drágább lenne.

2016. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!