Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőn nyugtató?

Repülőn nyugtató?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt az eféle kérdéseket,de sajnos nem találtam olyan választ illetve kérdést, ami nekem kellett volna. A kérdésem nem az lenne,hogy lehet-e bevenni, mert tudom,hogy lehet. Hanem hogy mennyire segít? Én rosszul vagyok minden mozgó tárgyon. Autó, motor, villamos, busz. Még a hintában is. Összeszorul a gyomrom, nem kapok levegőt, vagy épp kiereszteni nem tudom.Nem bírom, ha kanyarodik egy jármű,olyankor nagyon de nagyon rosszul leszek. Ráadásul a gyorsaságot sem bírom... nekem már a 80- 90 is nagyon sok. Még ha terelik is a figyelmem, akkor is. Sokan mondják lelki eredetű, de ha nem figyelek rá, nem gondolok rá, akkor is rosszul leszek. A nyugtató ebben tudna segíteni? Ugyan most még nem fogok repülni, de nagyon rossz érzés, hogy be vagyok zárva a városba, ahol lakik. nem tudok kimozdulni, pedig világot szeretnék látni. Szoktam próbálkozni utazni városon belül, de ha rövid időt vagyok autóban is rosszul leszek, főleg ha döcög. Valakinek ismerős a helyzet? Ki mit csinál ilyenkor?

2016. márc. 20. 15:10
 1/10 TR75 ***** válasza:
Ja, a nyugtató is jó, vagy a Daedalon tabletta (esetleg végbélkúp). Az utóbbi is szedál, simán lehet, hogy elalszol tőle.
2016. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elaludni nem nagyon szeretnék, csak nem szeretném, hogy a gyomrom és a mellkasom görcsbe ránduljon, mert amellett, hogy megfulladnék miatta, ha sokáig tartana, még kellemetlen is ez az érzés, és ezt szeretném elkerülni,és gondoltam a nyugtató ebben segítene, de még ha bamba is lennék, akkor is valamennyire bennem maradna a repülés "izgalmai". :D
2016. márc. 20. 16:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem fogsz semmit erezni belole. Es hogy miert arra valahol 9.osztaly kornyeken valaszt adnak fizika oran. Szerinted odafent erezni fogod a 800 km/h-at? Ez nem busz, meg auto. Nem ugy mozog. Ne ulj ablak melle, es kb. olyan lesz mintha az ebedloasztal mellett ucsorognel.
2016. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert szerinted a hinta az busz vagy autó? Én egyáltalán nem bírom,ha lassan mozog valami,azt sem. ilyen vagyok,kész. Ezért szeretnék megoldást. És azért míg lent megy a repülő, hogy elérje asebességet, azért az gyors. Még ha csak egy percig is.. de egy perc szenvedés is borzasztó.
2016. márc. 21. 17:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Illetve tudtam fent is döcög a gép, a kanyart meg még sok olyan sem bírja,aki amúgy nincs rosszul ilyenen, szóval valószínű, hogy aki rosszul levős, az nagyon is érezné az ilyet. Ezért szeretnék megoldást, és RENDES választ.
2016. márc. 21. 17:09
 6/10 A kérdező kommentje:
*tudtommal
2016. márc. 21. 17:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Tenyleg nem viccbol irtam:). Nem erzed, mert fizikailag lehetetlen erezni. A hinta nem tudom, hogyan jott. Ezert irtam megoldaskent hogy mindenkepp folyosora ulj, ott nem latsz, nem erzel. Ha ott valami bajod lenne, az csakis az agyadban tortenne es ez esetben szakembert keress fel.
2016. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A hinta úgy jött ide, hogy írtam, azon is rosszul vagyok. És igen, ezt is írtam... a rosszullétem lelki eredetű. De ebben szakember nem tud segíteni. Csak annyit tudnak hajtogatni, hogy ne féljek. Ez számomra nem megoldás. :D Ettől még a baj fennáll. Szóval a szakemberről rég lemondtam. És azt tudom, hogy fent nem érzem úgy a sebességet, de míg a földön van, és ott gyorsul, az is szenvedés,ésa levegőben a rázkódása is kínzás. De bezárva sem szeretnék élni, eddig mindig mindent kihagytam az életemben emiatt, de így meg baromi unalmas élni, hogy semmit nem tudok csinálni. Ezért fordultam ide, hátha valaki tudnak valamit mondani, aki hasonló cipőben jár,mint én. :) Ki hogy oldotta meg, stb.
2016. márc. 22. 13:41
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ha buszon is vagy villamoson nem ablaknál vagyok, valóban jobb, de ott is rosszul vagyok, cska nem annyira, mint pl ablak mellett. :/
2016. márc. 22. 13:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de akkor egy nagyon selejt szakembernel lehettel. A szorongas oldhato, a felelmek feloldhatoak, de ezek hosszabb terapia reszei, nem pedig ket "ne felj, ne felj, nem felsz?" :D. Magadtol ilyen sulyosat nem fogsz megoldani. Vagy maximum ugy hogy rakenyszerited magad es majd megszokod. En soha nem feltem repulon, de az elso repulesemnel meg mindent ereztem, figyeltem stb. Most a kb 40.ik repulesnel mar azt se veszem eszre ha felszallunk vagy landolunk.
2016. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!