Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőn szabad rágózni vagy...

Repülőn szabad rágózni vagy cukrot szopogatni?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy egy légitársaság nem ajánlja saját érdekünkben mert felszálláskor a torkunkra mehet mert olyankor nagyot rándul a gép.


Mondjuk én semmi rándulást nem éreztem felszálláskor hanem mikor az utazómagasságot elérte a gép akkor mintha rándult volna picit mert gondolom addig felfelé ment utána hirtelen beállt egy bizonyos szintre. De utána olyan simán ment hogy apróbetűs cikket simán lehetett olvasni.


De a fenti állítás igaz?



2016. ápr. 6. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Hulyeseg, de en csodabogar vagyok, mert jo par repules alatt egyszer sem ereztem semmilyen randulast, meg azt a bizonyos szekbe passzirozos hu de fura erzest se amit mindenki kiemel :D.
2016. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Régen a repülőgépeken a stewardessek osztogattak cukorkát, hogy az utasok azt szopogassák, hogy a fülük ne duguljon be.

A fenti állítás amit írtál nem igaz. Lehet cukrot szopogatni, és rágózni is, de úgy, hogy a veled utazókat ne zavard vele.

2016. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem még a tanàrom mondta hogy rágózni kell hogy ne duguljon be a fül. Mert olyankor nagy a nyomás.
2016. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Megkaptam a privat üzenetedet. Kérdezted, hogy hogy értem, hogy a többi utast ne zavarjuk a cukorka szopogatással, és rágózással.

Egyszerű a válasz:

Zavaró nagyon ha

- a cukorkát a teljes utazás alatt állandóan a fogaidhoz koccantod. Ha állandóan azt hallani, hogy a fogaidhoz csapódik.

- ha valaki rágózik az tegye csendben, csukott szájjal. Baromi idegesítő ha valaki csámcsogva rágózik, lufikat fúj, hangosan kipukkasztja, vagy húzogatja a szájából méteres rágót csinál belőle. Ez nem csak undorító szokás, de zavaró nagyon..

2016. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan, honnan veszítek ezt a sok értelmetlen kérdést a repüléssel kapcsolatban. Szerinted mit fognak csinálni veled ha megeszel egy cukorkát?
2016. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Engem nem idegesítene mert én is nagy rágós vagyok. Cukorkát is szoktam szopogatni csak erős hals -ot. Meg nagy gyrosos is vagyok:D
2016. ápr. 6. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Engem nem idegesítene mert én is nagy rágós vagyok.


De nem te vagy az egyetlen utas ugye??? Tiszteletben kell tartani, hogy X óráig másokkal utazol, és sokan nem díjazzák ha pl.

- büdös valaki

- ha iszonyú hagyma szaga van

- ha csattog a rágóval

- ha hangosan énekel

stb...

Nem vicc:

Pár hónapja szemtanúja voltam a british járaton amikor egy 17 év körüli lány 1 órája folyamatosan megállás nélkül pukkasztotta a rágóját miközben filmet nézett. Már többen szóltak neki, sőt egy stewardess is de nagy ívben tojt másokra. Egy férfi utas megunta és amikor lufit fújt a pasas egyszerűen kikapta a szájából a csaj képébe hajolt, és mérgesen mondta:

- most már felfogod, hogy minden utast zavar amit művelsz? Majd a rágót a kiscsaj hajába belenyomta...

Nem vicc, megtapsoltuk a pasast! Öröm volt nézni a csaj meglepett arcát.

Szóval nem a rágózással van a gond, hanem azzal, hogy ki hogy rágózik..

2016. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"mert felszálláskor a torkunkra mehet mert olyankor nagyot rándul a gép"


Ez csak akkor volt amikor még csúzliból lőtték ki a repülőket.

Most már viszont nyugodtan szopogathatsz a repülőn...

...ami csak akarsz.

:)

2016. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szabad, sőt, fel- és leszálláskor ajánlott, mert akkor nem dugul be a füled a légnyomásváltozástól.
2016. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!