Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utazott valaki mostanában...

Utazott valaki mostanában Wizzair-rel? Lenne egy poggyászos kérdésem.

Figyelt kérdés

A kisméretű kézipoggyász max. mérete 42x32x25 cm.

Van egy sporttáskám. 44x28x24cm.

A hosszából letudom csalni a 2 cm-ert ha engedik belenyomni mérőbe.

Nem tömném agyon, és mivel a többi oldala kisebb lenne a megengedettnél, oda lenne hely ahogy felül megnyomom.

Remélem érthetően írtam le :-)

Így elfogadnák a reptéren?


2016. máj. 7. 16:23
 1/4 Hemingway válasza:
Biztos vagyok benne, hogy elfogaadják! Ha nem tömöd tele és belefér a mérőbe SIMÁN! Nekem van olyan ismerősöm aki nagyobbat vitt fel, mint ami a megengedett, de bele tudta tenni a mérőbe és így felengedték :)
2016. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felengedik. Nem repültem olyan túl sokszor, de eddig nekem egyszersem ellenőrizték le a táskám méretét. Ettől függetlenül persze szokták ellenőrizni, de a tiédet simán átengedik.
2016. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt el fogják fogadni.
2016. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekünk kb. 1 hónapja volt az hogy 3 cmrel vol nagyobb a táska és nem engedték fel... 45 euró kialrtak fizetettni de kipakoltuk és átpakoltuk többi tatyóba (bőröndöt ott hagytuk)(nem wizzair)
2016. máj. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!