Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen ruhát vegyek fal...

Milyen ruhát vegyek fal repüléshez? Hideg van a repülőn?

Figyelt kérdés

Ahova megyek ott már rövidújús idő van, nálunk még nem igazán és lehet hogy reggel olyan hűvös lesz mikor megyek a reptérre hogy dzsekit kell húzzak.

A repterek klímásak? tehát ott alapból nincs meleg?


2016. máj. 19. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pulcsiban jó lesz.... Igen, a repterek klimatizáltak, a gépen meg inkább hűvös van (annyira azért nem, mint kint XD )
2016. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul hogy nem lehet teljesen lecsavarni a klímát pont a te ulesednel, es akkor fújja rad a hideget, vagy vannak olyan járatok, ahol mar az alaphőmérsékletet is nagyon hidegre állítják. Nekem eddig sosem volt melegem repülőn, viszont sokszor előfordult hogy fáztam, ezert egy vékony kabát vagy pulcsi jo ha van.
2016. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pulcsi elég, dzseki felesleges és kissé röhejes is abban ülni.
2016. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél valami levehető hosszúujjút, pl. kardigánt és különben öltözz ahogy normálisan öltöznél.


A repterek és a repülők is klímásak, de a legtöbb helyen csak a normális irodai hőmérsékletet tarják, 21-22 fokot. Viszont az arab légitársaságok imádják a klímát, egyszer júliusi kánikulában sikerült megfáznom a Qatar Airwaysnek köszönhetően, kb. 17-18 fok lehetett maximum a repülőn és a dohai reptéren is.

2016. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én télen repültem de mindig melegem Volt a gépen. Bár én északi klímához vagyok szokva.
2016. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Repülőn nekem először melegem van, aztán meg fázom :)

Rétegesen jó öltözni. Rövid ujjú, hosszú ujjú pulcsi vagy kardigán. Ha reggel hideg van, vihetsz dzsekit, azt majd leveszed és felteszed a tárolóba az úton.

Ami nekem fontos, hogy zárt cipőben legyen, vagy ha nem is teljesen zárt, akkor olyan, amihez lehet zoknit húzni, mert mezítláb tuti fázna a lábam.

2016. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kézben tartott dzsekit felengedik a gépre vagy poggyászba kell tenni?
2016. máj. 19. 22:50
 8/12 anonim ***** válasza:
felengedik
2016. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen kiszamithatatlan. Volt mar szerintem minimum 27 fok korul turkish gepen, es fagytam mar meg masikon ugyanabban az evszakban. En holnap egy konnyu kardiganban, farmerben repulok, meg lesz nalam egy farmerdzseki.
2016. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, kiszámíthatatlan attól függ, hogy a pilóta ott a feje felett mennyire tekeri el azt 2 szabályzót, ami a kabin hőmérsékletet állítja, ugyan is ők ott elöl nem érzik, hogy mögöttük milyen a klíma, az utaskísérők mozgásban vannak ők nem fáznak, szóval max szólni kell. Ez tényleg így van, már hallottam pilótától. Alapállapotban 20-25 fok, döntsed el, hogy ülve X órát ez neked hideg vagy kell valami.
2016. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!