Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utaztál már kisgyerekkel...

Utaztál már kisgyerekkel Dubaiba Wizz Air járaton vagy más hasonló távolságú helyre fapadoson?

Figyelt kérdés
Milyen volt az út? Hogy bírta a gyerkőc? 6,5 éves kisfiammal utazunk és kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

#Dubai #Wizzair #repülés kisgyerekkel
2016. júl. 12. 14:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Tudod hány fok van ilyenkor kint júliusban? A gyerek nem az utazást nem fogja bírni, hanem az időjárást.
2016. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Elképesztő, hogy a magyar újproletariátus ugyanúgy beszopta Dubajt, mint anno a 90-es években Tenerifét. Nincs ott semmi, csak olaj, pénz, meg homok, ha télen van olcsó repjegy, akkor pár napra a napsütés miatt érdemes elnézni, de egy 6 éves gyereket 45-50 fokból becibálni a 18 fokra klímázott buszra nem jófejség.
2016. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
74%

Szerintem ez gyerekfüggő. Van olyan, amelyik végig alszik és van olyan aki fél óra után nem bírja. Én már nem vagyok gyerek mégis halálra utam magam olyan 4-5 óra után :)

Egyébként a gyerekek nagyon élvezték Dubait, főleg a síelést az Emirates Mallban. Jó nyaralást! :)

2016. júl. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves Első és Második válaszoló! Csemegézzétek ki a válaszomat, kire, mi vonatkozik, nincs kedvem külön reagálni. Látom, tele van a fejetek előítéletekkel és tájékozódás nélkül vagdalkoztok ostobaságokkal (legfőképp az újraproletariátus bölcs válaszoló). Talán titkon azt remélitek, hogy rá fogok döbbenni, mekkora agyament sznob vagyok, hogy a gyermekemmel Dubaiba szándékozom menni a nagy melegbe? Tudjátok, intelligens ember nem reagál irreleváns, kötözködő kérdéssel egy egyszerű kérdésre, hanem egyenesen válaszol a kérdésre (mint a harmadik válaszoló). Ha meg nem érti a kérdést, akkor szól és barátságosan(!) felteszi a kiegészítő kérdéseit. Mint például a 6,5 éves gyermekem. Hihetetlen, hogy mennyi előítélet van a fejekben. Totál lefáradok ettől. Nem véletlenül tart ott a világ, ahol tart. Semmilyen információtok nincsen, de már kész forgatókönyv van a fejetekben és kritikusak vagytok. Bíróként tuti halálítéletet szabnátok ki a vádlottra anélkül, hogy a részleteket alaposan megvizsgáltatok volna, netán meg is hallgatták volna a vádlottat. Nagyon szomorú ez. Nos, a kérdésem a fapadosra vonatkozott, nem arra, hogy a gyerek bírni fogja-e a meleget (mellesleg azt sem tudjátok, mikor megyünk, mivel nem írtam semmilyen időpontot). És mi van, ha indiai a gyermekem? Vagy afrikai? Vagy arab? És ha imádja a forróságot? És ha volt már Dubaiban, csak most megyünk először fapadoson akármilyen okból? Vagy hogy tetszik az a variáció, hogy férjem általános iskolás éveit arab területen töltötte (ugyanis így volt) és legjobb arab barátjának az esküvőjére vagyunk hivatalosak? Vagy ez: ajándékba kaptuk az utat a szüleinktől! És ha egyik sem, hanem egy huszonhatodik ok? Belefér valamelyik az intoleráns szűk agyatokba? De úgy tűnik, csak egy forgatókönyv lehetséges, és az a tiétek. Nos, magasról tojok a Dubai-i fényűzésre. Bejártam a fél világot, voltam fényűző és nagyon szegény helyeken is, mert az emberek élete érdekelt, nem a parádé. Ellentétben veled (2-es), én elmegyek egy helyre, elbeszélgetek emberekkel, megfigyelem a dolgokat, aztán mondok véleményt, tiszteletben tartva az emberek másságát. Elnézést, ha most én ítélkeztem. Csak próbálom láttatni, mekkora ökörség, amit válaszoltál. Újraproletariátus! Atyagég!


Nem arra voltam kíváncsi, hogy mennyire vagytok képesek ítélkezni valaki felett ismeretlen adatok birtokában, hanem arra, hogy utaztatok-e már kisgyerekkel Dubaiba Wizz Air járaton és milyen volt az utazás a gyereknek (nem Dubai és nem a meleg, igen, tisztában vagyok a hőfokkal). De a magatokfajta mi-tudjuk-a-legjobban-a-többiek-meg-csont-hülyék hozzáállás sajnos nem engedi, hogy értelmes választ adjatok egy egyszerű kérdésre. Igen, úgy néz ki, piszkosul beszoptuk Dubait. Miután férjem már 5x volt Dubaiban munkájából fakadóan,és bejártuk Balit, Indiát, Monacot, Olaszországot, Egyiptomot, Görögországot, Afrikát, USA-t, Kínát, Dániát, Svédországot, Angliát, Romániát, Szlovákiát, rengeteg jóbarátot szereztünk a világ legszegényebb és leggazdagabb helyeiről, mégis minden közül legjobban Magyarország csendes, csodás helyeit imádjuk és látogatjuk a legtöbbet. De valószínűleg a mindent elsöprő, végső igazság az, hogy újraproletariátus sznobok vagyunk. Elképesztő! Az újraproletariátus (fantasztikus, micsoda lefegyverző szókincsed van, kezdem megszeretni ezt a szót!) magyar agyam a fő oka annak, hogy elcibálom a saját gyermekemet Dubaiba, a hőségbe. Hát, ha téged ez a gondolat boldogít, egészségedre. Ennél messzebb nem is kerülhettél volna az igazságtól.

Na, lehet tovább kötekedni foggal-körömmel a szubjektív igazság oltárán, mert mi más következhetne? Az empátia és a tolerancia már nem fér bele.Pedig lehet, hogy egyébként normális, szeretnivaló emberek vagytok. Csak ezzel a hozzáállással sajnos nagyon elszúrjátok.

Kedves harmadik válaszoló, nagyon köszi az értelmes, egyenes és barátságos választ. :)

2016. júl. 13. 19:59
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
A szó az újproletariátus volt, nem újraproletariátus. Köszönöm, hogy segíthettem, illetve a mulattatóan hosszú nyafit arról, hogy milyen rossz, hogy ítelkeznek az emberek :)
2016. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%

Jesszus, ennyire felháborított egy kérdés? Hűtsd már le magad.

Bár ha Dubaiba mész, valószínűleg nem fogod tudni.

Egyébként is, ha már bejártad a fél világot, legalábbis elmondásod szerint, akkor illene tudnod, hogy hogyan reagál egy 6 éves gyerek az utazásra.

2016. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utsó 3-nak. Csillagos ötös válaszok. Pont erre számítottam. Kezdeti kiakadásomhoz képest állati jót virultam! Köszi az ingyen kabarét! ÚJproletariátus, vettem. Így is frankó, feljegyzem, nehogy elfelejtsem. Én is sűrűn szeretném használni, hogy rájöjjenek mások is, mi a gond velük, ha Dubaiba készülnének. Ha-ha! Mellesleg hol írtam, hogy a gyermekem is utazott velünk?? Akkor még meg sem született okoskám.
2016. júl. 15. 10:27
 8/18 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, mivel akkora sziporkák vagytok, nem akarjátok esetleg ajánlani a Booking.com-nak meg az összes utazási irodának, hogy kiemelten úgy hirdessen, hogy "Dubai - CSAK újproletariátusoknak!"? Sokkal kapósabb lenne! Mindenki jobban járna, nem? Ti is! Ne felejtsetek el busás jutalékot kérni, hogy legyen miből félretenni pár zöldhasút öreg napjaitokra! Hátha megjön a kedvetek Dubaihoz! Az élet tartogat még meglepetéseket. :))) Én pl. rájöttem, hogy milyen hasznos volt, amiket írtatok! Tényleg! Rágondolok és nevetnem kell. Köszi a jóhangulatot! Csók Sziporkáim!
2016. júl. 15. 11:14
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

És én hol írtam, hogy veled utazott? "Okoskám" :D

Ez volt a válaszom: -Egyébként is, ha már bejártad a fél világot, legalábbis elmondásod szerint, akkor illene tudnod, hogy hogyan reagál egy 6 éves gyerek az utazásra.-


Netán ha már annyiszor utaztál, soha nem ült veled egy repülőgépen kisgyerek?


Na mindegy, örülök, hogy szebbé tettük a napodat, a kedves 62%-os válaszolóval együtt :)

2016. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nahát, már megint ott a pont! Ejj, ejj, mennyire kis figyelmetlen vagyok! Gondolatot kellett volna olvasnom. Vagyis illett volna! Illene tudnom, hogyan reagál egy 6 éves gyermek egy repülőúton. Illett volna megfigyelnem.
2016. júl. 16. 01:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!