Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tanácsos-e hagyni egyedül...

Tanácsos-e hagyni egyedül utazni segítségre szoruló embert? Mondjuk vakot vagy tolószékest.

Figyelt kérdés

Vagy nem is hagyják, és kell kísérő, aki velük utazik.


Egyáltalán; hová teszik a tolószéket, miután átült a helyére?



2016. aug. 9. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A vak témában tudok hozzászólni...Egy vak utazás szempontjából nem feltétlen segítségre szoruló. Nagyon sok ha máshol nem is, de a megszokott/megtanult útvonalain tud, vagy fehér bottal, vagy kutyával, vaktól függ, hogy mivel, egyedül közlekedni.

Vannak akik új útvonalnak is bátran nekivágnak.

Mondjuk azért ha bizonytalannak lát egy vakot az ember, hasznos dolog oda menni hozzá megkérdezni, hogy szüksége van-e segítségre.


Ha rosszul értelmeztem a kérdésedet, akkor pontosíts, és ismét megpróbálok válaszolni :)

2016. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Ja, most néztem az alkategóriát...ezek szerint nem egészen erre voltál kíváncsi... Bocs :)
2016. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz; nem baj, így is jó a válasz. És nekem kellett volna a kérdésbe beleírni.


De vajon hova tehetik a repülőgépen a kutyát? Csak nem fizettetnek külön a kutyáért is?

2016. aug. 9. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!