Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnál a kézipoggyász max...

Wizzairnál a kézipoggyász max magassága 42 cm lehet, a mienk 46. Ez gond lehet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 16:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Nem fogják vonalzóval méregetni, pár cm még nem a vilàg vège, ha 52 lenne, lehet szólnának.
2016. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Valóban nem vonalzóval méregetik, hanem kerettel.

4 cm lehet, hogy belefér, de nem lehet biztosan kijelenteni.

2016. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem gond, kifizeted a "helyszinen találtam ki hogy feladom a poggyászt" dijat és mindem gond nélkül berakják a csomagtérbe.
2016. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem viccből van megadva a méret. Ha meg fizeted majd a büntetést, mert nem fér bele a keretbe, akkor a cég lesz a rossz. Most jöttem haza Lutonból, előttem lévő hölgynek belepróbálták a keretbe, kb. 2 cm volt az eltérés,fizethetett. Ennyi.
2016. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Igen, lehet. A wizzair általában nem méreget, de ha megteszi nagy ritkán (főleg Budapesten), akkor simán fizettetik a nagy kézipoggyász vagy feladandó poggyász díját az utasok felével is, ha nem sikerül a keretbe belegyömöszölni. Rémhírek szerint félcentiért is szólnak.


Szóval meg lehet próbálni, múltkor óriási csomagokkal (igen, többel) is simán felengedtek mindenkit, de ha pechesek vagytok, akkor drága mulatság.

2016. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Gond.

Van egy keret, ha abba nem fér bele, akkor nem vihető fel a fedélzetre. 4 cm elég sok ahhoz, hogy ne férjen bele. Vannak direkt kabin bőröndök, ami a legtöbb légitársaságnál felvihető. Nyilván nem véletlenül találtak ki ilyet.

2016. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ milyen kézipoggyászról van szó. Ha puhafalú táska, mondjuk egy hátizsák, pár centi nem fog gondot okozni. De ha egy keményfedeles bőröndöd van, amit nem tudsz beletuszakolni a keretbe, ki fogják fizettetni a nagyméretű árát.
2016. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Aki lepontozta a válaszokat, az miért tette? A Wizz Air méreget, nem egy panaszlevél van a fapadosokkal foglalkozó blogokon és fórumokon ezzel kapcsolatban, volt médiavisszhangot kapó botrányuk is... szóval nem értem. Vagy azt kellett volna mondani a kérdezőnek, hogy áááá, nyugodtan vigye, aztán ha nem fér a keretbe, majd kipengeti a helyszínen a tízezreket?
2016. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
vedd meg a nagy kézipoggyászt még előtte, mert a reptéren sokkal drágább lesz
2016. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én nem pontoztam le senkit. Azt a bőröndöt biztosan nem fogjuk vinni, amit lemértem, hanem inkább egy puha falú táskát.
2016. aug. 20. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!